Menu

Co si přečtete příště

Chip 10/09 vyjde 25.9.2009

 

USB flash disky

SROVNÁVACÍ TEST

V podstatě nahradily zastaralé diskety a hodí se hlavně pro pohodlné přenášení dat - řeč je o praktických USB flash discích. S jejich rostoucí kapacitou se však stále důležitější stává i jejich přenosová rychlost a další parametry, které najdete v našem srovnávacím testu.

Opravujeme počítač

KONTROLA PC

S počítačem už jsou zase problémy? Ukážeme vám, jak odhalit viníka. Pomocí našeho průvodce rychle zjistíte, proč váš počítač nepracuje jako dříve.

Co opravdu dokáží tuningové nástroje

NÁSTROJE V TESTU

Odblokování systému, optimalizování výkonu, odstranění brzd - sliby tuningových nástrojů pro Windows jsou různorodé. Chip pro vás otestuje skutečné schopnosti těch nejlepších.

DALŠÍ TÉMATA

*  2009: ROK SUPERVIRŮ

Tento rok vstupuje bitva proti virům do důležité fáze - stále složitější virové techniky se utkávají s nástroji posilovanými pulzními updaty a 'cloud computingem'. Kdo z nich má šanci na vítězství? Kde jsou nejslabší místa v obraně počítače?

*  SPAMMEŘI V PASTI

Víte, jak vypadá první linie v boji proti spamu? Představíme vám techniky, které používají odborníci v boji proti profesionálním spammerům, a ukážeme vám, jak pracují botnety. Zdá se, že 'hrnce plné medu' by ve spolupráci s nejnovějšími technologiemi mohly spamu konečně zavřít dveře...

*  PROVĚŘUJ A DŮVĚŘUJ

Máte v počítači vir? Které programy způsobují zpomalování systému a které doplňky je lepší odinstalovat? Ukážeme vám, jak snadno a rychle získat odpověď na tyto otázky. Pomocí praktických nástrojů lze zjistit vše důležité o vašem počítači a jeho nezvaných hostech. Poradíme vám, jak na to...

*  KAM S WI-FI ROUTEREM?

Konec dohadů, jestli je Wi-Fi router lepší umístit na skříň, pod postel, nebo na stůl. Máme pro vás profesionální nástroj, pomocí něhož si sami zmapujete pokrytí svého bytu při různých umístěních routeru a tak zjistíte, kam bude nejlepší router umístit.


Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.


Dokumenty ke stažení