Menu

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Základní připojení

UPC nyní nabízí i velmi levný tarif za 197 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte rychlost downloadu 1 Mb/s, což není žádný blesk, na druhou stranu pro příležitostné surfování a e-maily tato rychlost stačí.

Rychlé připojení

Telefónica O2 zlevnila ADSL. Nyní je možné pořídit 8Mb/s připojení za 500 Kč měsíčně bez závazků nebo úpisů. Cena je platná po dobu 12 měsíců.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/ webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

U:fon změnil svoje webové stránky a také mírně aktualizoval ceníky. Na páté místo naší tabulky se dostal tarif 3G mobilní internet, který stojí 400 Kč. Jeho FUP je však značně limitní 1 GB/týden. Kdo si připlatí dalších 200 Kč, získá tarif 3G mobilní internet Plus, který je nově zcela bez omezení.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Operátor Fayn nabízí nově možnost platit v e-shopu kartou. Využívá systém plateb 3-D Secure, což je jeden z nejbezpečnějších způsobů plateb provozovaných v Česku. Obchodník se totiž vůbec nedostane k citlivým údajům zákazníka, ty dostane jen banka.Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 9. listopadu 2009


Dokumenty ke stažení