Menu
CHIP Speedtest

Příště

Chip 10/10 vyjde 24.9.2010

 

Ochrana i bez virového skeneru

BEZPEČNÝ MOD

Jedním kliknutím můžete z Windows 7 udělat nedobytnou pevnost. Okamžitě uzavřete 90 % bezpečnostních mezer a budete chráněni před viry i bez běžícího antiviru. Bude vám k tomu stačit náš návod a několik programů z Chip DVD.

Windows do kapsy

OPERAČNÍ SYSTÉMY

Microsoft tvrdil, že to nepůjde, my dokazujeme opak: Windows 7 můžete s sebou nosit na USB flash disku. Stále tak můžete mít při sobě svůj oblíbený operační systém, ať jste kdekoliv. Poběží na každém počítači – rychle a stabilně.

Přístroje pro USB 3.0

VELKÝ TEST

Superrychlé a úsporné: První zařízení s rozhraním USB 3.0 jsou na trhu a samozřejmě také v testovací laboratoři Chipu. Základní desky, pevné disky a notebook HP EliteBook 8540 ukazují, co všechno nový port zvládne.


DALŠÍ TÉMATA

BUDOUCNOST WI-FI

Současná Wi-Fi běží na frekvenci 2,4 GHz a teoretické maximum rychlosti leží na hodnotě 300 Mb/s. Již velmi brzy nebude taková rychlost stačit. Proto vám ukážeme, co dokáže Wi-Fi pracující s 60GHz technologií.

NÁSTROJE ZDARMA NAMÍSTO KOMERČNÍHO SOFTWARU

Naše srovnávací testy ukazují, že existuje freeware, který je lepší než programy, za které musíte platit. Prozradíme vám, ve kterých softwarových kategoriích si s programy zdarma poradíte lépe a levněji.

RYCHLÝ POČÍTAČ S SSD

Největší rychlostní brzdou v nových PC je klasický pevný disk. SSD – Solid State Drives – s tím skoncují. Komu se vyplatí jaký SSD disk a jak správně přestavět stolní počítač nebo notebook, to vám ukážeme v říjnovém Chipu.

HACKERSKÝ SLABIKÁŘ

Bezpečí je pouhá iluze. I s jednoduchými nástroji rozlousknou profesionálové každý systém. Ukážeme vám zajímavé příklady a také vám poradíme, jak se chránit – pokud je to vůbec možné.

IFA 2010

Od 3. do 8. září bude v Berlíně probíhat tradiční veletrh spotřební elektroniky IFA 2010. Pokud se na akci nebudete moci dostat osobně, nezmeškejte příští Chip. Přineseme to nejlepší z výstavy.

PRVNÍ FÁMY O WINDOWS 8

V laboratořích Microsoftu už nyní vznikají technologie pro další verzi Windows. Jaká vlastně bude?Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.

 

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED