Menu
CHIP Speedtest

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Základní připojení

Při bouřkách ve velkém odchází ADSL modemy. Nechcete-li o modem přijít, pořiďte si přepěťovou ochranu telefonní linky.

Rychlé připojení

Jen do 31. 8. platí bezkonkurenční nabídka O2 na rychlý O2 Internet Plus s downloadem 16 Mb/s. Pokud chcete ADSL, objednávejte rychle.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

T-Mobile připravil nové tarify pro mobilní připojení a konečně má konkurenceschopnou nabídku. Základní Internet v mobilu Standard za 139 Kč nabídne 100 MB FUP, ale pro příležitostné surfování nebo e-maily bude stačit. Navíc není omezen protokolem, jako tomu bylo u starých tarifů. Nové jsou také tarify z balíčku Internet na cesty, ty se hodí pro trvalé připojení notebooku k internetu. T-Mobile dává výrazné slevy na balíčky při úpisu na 12 nebo 24 měsíců.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Na webu www.portableapps.com je k dispozici funkční "přenosná" verze Skypu. Tu si můžete nainstalovat na USB flash disk a mít tak svůj Skype kdekoliv s sebou.Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 16. srpna 2010

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED