Menu
CHIP Speedtest

Příště

Chip 5/11 vyjde 22. 4. 2011

 

Ztište svůj počítač

HARDWAROVÝ TUNING

Hluk doprovázející fungování většiny počítačů je nepříjemný. Vadí u herního i kancelářského počítače, ale ještě více u multimediálního stroje, určeného pro přehrávání filmů a písniček. Máme pro vás spoustu tipů, jak hlučné počítače ztišit.

Wi-Fi, nebo homeplug?

DOMÁCÍ SÍŤ

Potřebujete připojit multimediální centrum nebo počítač v jiné místnosti a nechce se vám natahovat nový kabel? Využít můžete buď bezdrátovou Wi-Fi, nebo homeplugy, které vytvoří síť pomocí elektrických rozvodů. Podíváme se, které řešení je lepší.

Jak fungují antiviry

ANTIVIROVÝ SOFTWARE

Víte, jak fungují antiviry? Které nástroje dokážou dobře odhalovat malware, ale mají problém s klasickými viry? Prozradíme vám vše o metodách boje se zákeřným kódem.


DALŠÍ TÉMATA

PŘEJDĚTE NA SSD

Nemusíte si stále jen číst o skvělých výkonnostních výsledcích SSD disků. Už je čas je začít skutečně používat i v praxi. Připravujeme pro vás srovnávací test, ale hlavně tipy pro snadný přechod na tento nový typ disků.

FOTONÁSTROJE

Než se nadějete, jsou tady prázdniny a dovolená. Jistě nezapomenete vzít s sebou také fotoaparát. Ale co pak s fotografiemi? Do příštího čísla chystáme několik exkluzivních plných verzí nástrojů pro práci s fotografiemi a nebudou chybět ani návody, jak obrázky co nejlépe upravovat.

OPRAVNÝ BALÍČEK

Service Pack 1 pro Windows 7 jsme přinesli již v tomto čísle. Znamená však zklamání. Prakticky žádné nové funkce, žádná vylepšení. Jak by vypadal service pack podle nás? Uvidíte příště.

NEVINNÉ SUŠENKY

Na první pohled nevinné textové soubory, kde si navštívené weby ukládají pro vaše větší pohodlí informace o stránkách, které jste navštívili. V současnosti je ale pravda někde docela jinde a my vám poradíme, jak s tímto problémem bojovat.


Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.

 

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED