Menu
CHIP Speedtest

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Základní připojení

Společnost O2 nám potvrdila, že během 2. čtvrtletí spustí komerční nabídku VDSL. Uvažujeteli o zřízení, doporučujeme ještě těch pár týdnů počkat.

Rychlé připojení

K ADSL od O2 si nyní můžete za 50 Kč dokoupit Mobilní internet do notebooku, Digitální televizi O2TV nebo výhodné volání z pevné linky.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

T-Mobile zrušil rychlostní omezení u svých nejdražších tarifů. Co to znamená? Tam, kde je 3G, máte k dispozici také nejmodernější HSPA+. A pokud máte kompatibilní telefon, případně USB modem, máte k dispozici plnou technologickou rychlost, tzn. 21,6 Mb/s – tedy za předpokladu, že buňku s nikým nesdílíte.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Skype bude mít konkurenci na chytrých telefonech. Má jí být aplikace Viber (www.viber.com). Prozatím je dostupná na iPhonech, brzy bude také pro Androidy a Blackberry.


Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 15. března 2011

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED