Menu

Příště

Chip 6/11 vyjde 27. 5. 2011


Nejrychlejší antiviry

ANTIVIROVÉ PROGRAMY

Moderní bezpečnostní řešení jsou ve srovnání se svými předchůdci už mnohem rychlejší. I přesto bývá antivirová ochrana často nepříjemnou brzdou počítače. Otestovali jsme dvacet bezpečnostních balíků a prozradíme vám, který je nejlepší a který vás zároveň bude nejméně brzdit. Přidáme i užitečné tipy na rychlostní vyladění vašeho antiviru...

Jak fotografují smartphony

SROVNÁVACÍ TEST

Funkce fotografování se u moderních smartphonů neustále zlepšuje. My jsme vyzkoušeli nejznámější zástupce telefonů a porovnali jsme je z hlediska jejich schopností pořídit pěkné snímky. Pro srovnání jsme do testu zařadili i klasický kompakt.

Office ZDARMA!

KANCELÁŘSKÉ BALÍKY ON-LINE

Microsoft Office je nyní dostupný pro každého zdarma – alespoň na webu. Ukážeme vám, jak jej získat, jak se s ním pracuje a jestli má nějaká omezení.


DALŠÍ TÉMATA

HACK WINDOWS 7

Windows 7 jsou moderní operační systém nabízející rozsáhlé možnosti konfigurace. I přesto se najde celá řada oblastí, které běžným způsobem přizpůsobit uživateli nelze. A právě zde nastupují hackerské triky Chipu.

KDE JSOU HRANICE TECHNOLOGIÍ?

Asi vás při rychlém růstu výkonu procesorů a kapacity pevných disků napadne, kde leží hranice tohoto růstu a zda jsme jim už blízko. Seznámíme vás s technologickými limity těchto dvou nejdůležitějších komponent počítače.

HD TELEVIZORY POD 25 000 KČ

Nabídka televizorů s vysokým rozlišením se neustále rozšiřuje a i v nižší cenové hladině můžete vybírat z vyšších úhlopříček. Připravujeme pro vás test televizorů s cenou pod 25 000 Kč a s úhlopříčkou až 50 palců.

PRODUKTY S USB 3.0

Rychlejší rozhraní USB 3.0 už je tu poměrně dlouho, a tak je čas podívat se na to, jaké produkty založené na této technologii jsou k dispozici a jak si vedou v porovnání s ostatními. Otestovali jsme USB flash disky a externí 2,5" a 3,5" disky.

OVLÁDÁNÍ PC POHYBY

Google připravil zajímavý aprílový vtípek: ukázal, že je jej nyní možné ovládat jen pohyby… Ano, aprílový vtípek. Nebo ne? Příště vám ukážeme, jak PC pomocí pohybů skutečně ovládat.Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.