Menu

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Základní připojení

T-Mobile má akční nabídku na ADSL. Základní tarif je možné získat za 399 Kč, což je dobrá cena. Podmínkou je, že máte hlasový tarif T-Mobilu.

Rychlé připojení

K ADSL od O2 si nyní můžete za 50 Kč dokoupit Mobilní internet do notebooku, Digitální televizi O2TV nebo výhodné volání z pevné linky.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

Operátoři pomalu pokračují v rozšiřování 3G internetu. Vodafone už dosáhl solidních 48 % a T-Mobile dohonil O2. Mimochodem, při testu mobilních internetů, který provedlo VUT v Brně, získal T-Mobile první místo, co se týče rychlosti sítě i minimálního zpoždění. Může za to technologie HSPA+, kterou T-Mobile používá

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Operátor Fayn nabízí odměny za doporučení zákazníka. Pokud někomu doporučíte tohoto operátora, můžete získat kredit až 300 Kč. Pořídí-li si váš známý tarif Cool, který nemá měsíční paušál, získáte kredit 200 Kč.Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 13.dubna 2011.