Menu

Příště

Chip 7/11 vyjde 24. 6. 2011


Reportáž o značkách

TESTY

Chip testuje IT produkty už více než 25 let – doposud prošlo testovací laboratoří v Německu a v Česku více než 10 000 přístrojů. Velká databáze výsledků odhaluje silné i slabé stránky výrobců. Podělíme se s vámi o naše letité i nejnovější zkušenosti z testovací laboratoře a na DVD navíc přidáme užitečné testovací programy a postupy...

Vše, co potřebujete

SOFTWAROVÁ VÝBAVA

Máte nový počítač nebo notebook? Pak je třeba vybavit jej množstvím softwaru, aby získal požadované funkce a byl všestranně použitelný. Přichystáme pro vás balíky nejlepších bezplatných programů, které nesmí na vašem PC chybět, a připravíme i verze pro málo výkonné netbooky, aby vám šla práce rychle od ruky.

Konkurence pro iPad

TABLETY

Apple se sice v oblasti tabletů zorientoval velmi rychle a stačil si z tržního koláče ukousnout pořádný kus, konkurence už se ale naštěstí vzpamatovala a nabídka tabletů se tak rychle rozrůstá. Většinou využívají otevřenější systém Android, pro který denně vznikají nové aplikace.


DALŠÍ TÉMATA

WINDOWS 8

Přestože (nebo možná protože) Windows 7 pomalu začínají na poli operačních systémů dominovat, v Redmondu už pracují na jejich nástupci. My vám prozradíme, co Microsoft ukryl ve Windows s pořadovým číslem 8.

BANKOVNÍ TROJSKÝ KŮŇ

Nejlukrativnějším cílem hackerů jsou vždy bankovní účty uživatelů, ke kterým se záškodníci snaží dostat prostřednictvím kreditních karet nebo pomocí internetového bankovnictví. Ukážeme vám, jak pracují specializované nástroje, které ve spojení s rootkity dokážou vybílit bankovní účet...

KONVERZE FILMŮ

Pokud vám přehrávač hlásí, že film je ve špatném formátu, budete muset sáhnout po konvertoru. Poradíme vám, jak rychle a jednoduše převádět formáty.

CO JE JEŠTĚ LEGÁLNÍ

Stahování filmů, hudby, programů. Je to legální, nebo to zákon vůbec neřeší? Pokud si nejste stoprocentně jisti, co je ještě legální, a co už byste dělat neměli, přečtěte si příští číslo Chipu.Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.