Menu
CHIP Speedtest

Příště

Chip 8/11 vyjde 29. 7. 2011

 

Geniální USB flash disk

PROGRAMOVÉ VYBAVENÍ NA CESTY

S těmi nejlepšími programy umístěnými pohotově na USB flash disku (bez nutnosti instalace) už nebudete muset s sebou tahat notebook. Postačí miniaturní disk, na kterém budete mít vše – od antiviru přes systémové nástroje až po multimédia a Office.

Velký upgrade notebooku

HARDWARE

Místo nákupu nového notebooku proveďte hardwarový upgrade toho staršího. Ušetříte, a váš starší přenosný počítač bude stejně rychlý jako ten moderní. V příštím Chipu se dozvíte, jak na to.

Domácí kino

SROVNÁVACÍ TEST

Úhlopříčky plochých televizorů se neustále zvětšují, přesto ale nemohou poskytnout takovou zobrazovací plochu jako projektory. Za cenu okolo 20 000 Kč už pořídíte kvalitní HD domácí projektor, který vám doma zprostředkuje zážitek jako v kině. Otestovali jsme novou generaci těchto zařízení.


DALŠÍ TÉMATA

DOKONALÁ DOMÁCÍ SÍŤ

Je vaše domácí Wi-Fi síť příliš pomalá? Odpojují se vám zařízení? Smartphone po chvíli přestane stahovat data? Známe řešení.

VIRY, NEBO FALEŠNÝ ALARM?

Při používání bezpečnostního softwaru patří k největším problémům falešné poplachy. My vám poradíme, jak poznat, zda jde o skutečnou hrozbu, nebo jen o nepovedenou analýzu, a přidáme výsledky testů bezpečnostního softwaru.

TEST PROHLÍŽEČŮ

Internet Explorer 9 nabídl hardwarovou akceleraci a celou řadu nových funkcí. Bude to ale stačit na nový Firefox, Operu a Google Chrome? To se dozvíte v našem testu...

MÁTE V POŘÁDKU PAMĚŤ?

Tak si ji důkladně zkontrolujte. Připravujeme pro váš šikovné programy a nástroje, které vyšetří vaše pevné disky, USB flash disky a paměťové karty. Máte na nich jistě uloženo množství dokumentů, fotografií a videí, o které nechcete přijít.Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.

Komerční sdělení