Menu
CHIP Speedtest

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

ZÁKLADNÍ PŘIPOJENÍ

Nevíte-li si rady například s nastavením internetu, nabízí Telefónica O2 službu O2 Guru. Poradí na prodejnách i na webu.

RYCHLÉ PŘIPOJENÍ

Velmi levné připojení přes VDSL nabízí např. společnost WIA (dsl.wia.cz). Tarif s 25 Mb/s download je k mání jen za 590 Kč měsíčně.

HOSTING

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na http://www.firmy.cz/ webhosting.

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Společnost T-Mobile začala jako první a zatím jediná nabízet mobilní internet přes HSPA+ v celé své 3G síti. Jedná se o tarif Internet na cesty Premium, který je určen nejnáročnějším uživatelům, kteří stahují velké množství dat, sledují on-oline vysílání a rádi streamují videa.

NEJVÝHODNĚJŠÍ VOIP OPERÁTOŘI

Podle studiie společnosti Strategy Analytics se prostřednictvím Wi-Fi v loňském roce celosvětově připojovalo k internetu celých 439 domácností (asi 25 % z celkového objemu). Do roku 2016 by se však toto číslo mělo vyšplhat až na dvojnásobek.Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 15. května 2012


 

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED