Menu

Příště

Chip 10/12 vyjde 21.9.2012

 

SROVNÁVACÍ test

Výhodné SSD disky

Výměna klasického, pevného disku za disk SSD - to je rozdíl, který ve svém počítači rozhodně pocítíte. Pomůže to většinou víc než upgrade procesoru nebo přidání operační paměti. Abyste si vybrali ten správný SSD. připravujeme pro vás srovnávací test levných modelů a návod, jak je instalovat.

VÝSTAVY A VELETRHY

IFA 2012

Tradiční počítačová výstava CeBIT pomalu pozbývá pro nás i pro čtenáře Chipu na významu. Zato berlínská výstava spotřební elektroniky IFA je mnohem lákavější a jsou na ní představovány opravdu zajímavé produkty. S podstatnými záležitostmi letošního ročníku vás v Chipu samozřejmě seznámíme.

PRŮVODCE

Protáhněte si svou Wi-Fi síť

Bezdrátová síť má mít teoreticky dosah až 100 metrů, ale jistě sami znáte rozdíl mezi teorií a praxí. Sílu signálu i dosah sítě však můžete úspěšně prodloužit a této hranici se přiblížit. Připravujeme pro vás rady. jak to udělat, i praktického průvodce.


Další témata

Olympiáda Londýn 2012

Ne. nechceme po skončení největší sportovní akce roku fušovat do řemesla sportovním redaktorům. Ale olympiáda, to nejsou jen skvělé sportovní výkony a ceremonie. O to, aby vše fungovalo, jak má. se stará spousta výpočetní techniky, a to i tam. kde byste to možná nečekali.

Války formátů

VHS a betamax. Blu-ray a HD-DVD: na hudbě i filmech se dá hodné vydělat. A kde se dá vydělat, tam se tlačí hodně firem. Ty chtějí v tomto případě prosadit své vlastni formáty. Takovýchto „válek* formátů už jsme byli svědky několikrát a i nadále patrně budeme.

Nejlepší on-line úložiště

Z notebooku, smartphonu i tabletu se můžete dostat ke svým datům - pokud je máte uložena v on-line úložišti. Spousta těchto úložišť je dostupných zdarma - právě jejich srovnání najdete v říjnovém Chipu. Testovali jsme rychlost, kapacitu, funkce i další vlastnosti.

Ideální fotonástroje

Z letní dovolené jste se jisté vrátili se spoustou pěkných fotografii. Bude ale potřeba je pořádně roztřídit, některé upravit, oříznout a vylepšit a ty nejhezčí budete chtít určitě někde vystavit. Poradíme vám. který fotonástroj na to použít.Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.