Menu

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových a mobilních služeb. Surfování na internetu, klasická telefonie nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

PŘEDPLACENÉ KARTY

ČTK zveřejnila informaci o aktuálním počtu zákazníků prvního virtuálního operátora. Za tři měsíce nalákal operátor 120 000 zákazníků.

RYCHLÉ PŘIPOJENÍ

I přes průtahy aukce kmitočtů slíbil T-Mobile stavbu sítě LTE už v letošním roce.

TARIFY S NEOMEZENÝM VOLÁNÍM

Dalším virtuálním mobilním operátorem se v České republice stane společnost GTS, která své služby bude poskytovat výhradně firemním zákazníkům.

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Telefónica test předávání O2 provedla hlasových úspěšný hovorů mezi LTE a staršími síťovými technologiemi. Novinka má vydláždit cestu budoucím superrychlým sítím s mediálním obsahem. Naprostá většina sítí LTE slouží pouze pro datový provoz, hlasové služby označované jako VoLTE se zatím testují.

NABÍDKA VOIP OPERÁTORŮ

S virtuálními operátory se doslova roztrhnul pytel. Dalším by mohl být Voocall. Společnost oznámila, že by mohla plnohodnotné hlasové a datové služby spustit do 90 dnů. Na stránkách http://www.voocall.cz můžete sledovat odpočet do data spuštění mobilních služeb.
V případě dotazů pište na mailto:ales.pristal@chip.cz. Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 12. února 2013.


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení