Menu

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových a mobilních služeb. Surfování na internetu, klasická telefonie nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

TARIFY S NEOMEZENÝM VOLÁNÍM

Dlouho netrvalo a po představení neomezených tarifů od O2 přišla reakce i od ostatních mobilních operátorů. T-Mobile prozatím zareagoval jen zlevněním svých tarifů na stejnou cenu jako konkurenční O2.

PŘEDPLACENÉ KARTY

Současný princip fungování, tedy dotovaný telefon výměnou za minimální měsíční útratu, končí! V souvislosti s novými tarify přichází O2 se změnou v prodeji mobilních telefonů.

RYCHLÉ PŘIPOJENÍ

V nové aukci chce ČTÚ vyšachovat jednoho z operátorů a nalákat tak nového. Vyvolávací cena by se měla zvýšit na 8,75 miliardy korun.

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Na našich stránkách naleznete rozsáhlý článek, který srovnává mobilní datové tarify českých operátorů od února do dubna 2013. Samotný článek najdete v sekci „Články - Internet“. Pro přímý odkaz na článek můžete využít zobrazený QR kód.

NABÍDKA VOIP OPERÁTORŮ

Na stránkách http://www.voocall.cz můžete sledovat odpočet do data spuštění mobilních služeb. Údajně bude operátor nabízet až o 80 % levnější volání.V případě dotazů pište na mailto:ales.pristal@chip.cz. Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 16. dubna 2013.

 


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení