Menu

Připojení k internetu a VoIP

Připojení k internetu a VoIP

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových a mobilních služeb. Surfování na internetu, klasická telefonie nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je pro vás nejvýhodnější.

TARIFY S NEOMEZENÝM VOLÁNÍM

Společnost GTS se přidala do skupiny virtuálních mobilních operátorů a své služby tak nově nabízí klientům z řad firem.

PŘEDPLACENÉ KARTY

Na trh přišel druhý virtuální operátor společnosti MAFRA a.s., který přináší neomezený internet do mobilních telefonů. Brzký nástup ohlásil další virtuální operátor Tesco Mobile.

RYCHLÉ PŘIPOJENÍ

Ve srovnání se zbytkem Evropy a jinými státy světa vyšlo najevo, že nejvyšší marže má v tuzemsku T-Mobile, následován O2 a společnosti Vodafone.

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Společnost T-Mobile od 15. května výrazně zjednodušila roamingový ceník. Státy světa nově operátor rozdělil do 3 zón. Nové tarify budou automaticky aktivovány od 1. července.

NABÍDKA VOIP OPERÁTORŮ

Na stránkách http://www.voocall.cz můžete sledovat odpočet do data spuštění mobilních služeb. Údajně bude operátor nabízet až o 80 % levnější volání.V případě dotazů pište na mailto:ales.pristal@chip.cz. Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 14. května 2013.


Dokumenty ke stažení