Menu

Příště

Chip 08/13 vyjde 26.7.2013


 

SROVNÁVACÍ TEST

Fotoaparáty na dovolenou

Dovolenou už máte zajištěnou, teď ještě zabalit to správné vybavení. Pokud se nechcete tahat s těžkou zrcadlovkou a fotky z mobilu vás neuspokojí, máme pro vás řešení. Pořiďte si šikovný kompaktní fotoaparát. Zvládne toho překvapivě hodně.
 

SROVNÁVACÍ TEST

Mikropočítače

Kategorie mikropočítačů velikosti USB flash disku už má řadu zástupců, takže jsme se rozhodli provést jejich srovnávací test. Tyto mikropočítače poslouží jako multimediální přehrávač k televizoru i jako internetový prohlížeč a zábavní centrum.
 

PRAXE

Automatizované funkce smartphonů

Funkce a možnosti smartphonů s Androidem sahají mnohem dál, než si řada jejich majitelů myslí. Prostřednictvím praktických návodů vám ukážeme, jak zautomatizovat nastavení smartphonů pomocí aplikací a profitů, využívajících například GPS lokalizaci.

 

Další témata

Nejlepší aplikace na dovolenou

Svůj smartphone či tablet jistě nenecháte zahálet ani o dovolené. Poradíme vám. jakými aplikacemi se vám jej vyplatí před cestou vybavit. Stane se pak vaším užitečným pomocníkem, průvodcem a tlumočníkem.
 

Kdo je a není pirát?

Data se dnes v internetu přenášejí s takovou lehkostí, až občas zapomínáme, že většinou patří někomu jinému. Vysvětlíme vám. co všechno si můžete dovolit. aniž by vás někdo mohl označit za internetového piráta. Podíváme se také na nejoblíbenější internetové služby pro sdílení dat a připomeneme si pravidla jejich bezpečného používání.
 

Podezření na viry

Chová se váš počítač divně? Objevily se ve výpisu vašeho internetového bankovnictví podezřelé položky? Dostávají od vás přátelé divné SMS? Poradíme vám. jak zjistit, zda na vás nezaútočil malware nebo hacker.
 

Hledejte beze stop

Google už je v současnosti samotnou definicí vyhledávání. Stále více uživatelům však vadí jeho neustálé čmuchání a sběr informací. Vyzkoušíme několik alternativních vyhledávačů a otestujeme, zda u nich anonymita není vykoupena podstatně horšími výsledky hledání.


 
 


Dokumenty ke stažení