Menu

To nejlepší z Chip DVD

Top software pro vaše PC: Prázdninová videodílna. Za vyšší výkon! Windows na zkoušku. Zapomeňte na zapomínání! Záchranný disk s Windows PE. Perfektní přehrávač. Zatočte s malwarem. Specialista na videokamery. Tuning a očista. Nové kancelářské aplikace. Hudební mág. Multimediální průvodce.

MARTIN KUČERA, VEDOUCÍ REDAKCE CHIP DVD

MARTIN KUČERA
„Už to bude téměř rok, co uživatelé Windows 8 na desktopech a noteboocích bojují s novým grafickým rozhraním. Negativní reakce přinutily výrobce udělat několik změn, které společně s dalšími vylepšeními můžete vyzkoušet pomocí ukázkové verze Windows 8.1 z Chip DVD.“


Za vyšší výkon počítače!

EaseUS CleanGenius 3

Jediný šikovný program zastane všechny úkoly při pravidelné údržbě vašeho počítače – vyčistí jej od zbytečností, odstraní pozůstatky po vaší práci a optimalizuje jeho výkon.

V plné verzi programu EaseUS CleanGenius 3 najdete všechny nezbytné nástroje pro pravidelnou údržbu počítače s Windows. Klasický čistič registru a vyhledávač zbytečných souborů doplňují funkce pro odstranění pozůstatků po surfování na internetu a další práci s počítačem nebo optimalizaci výkonu a rychlosti internetového připojení. Další nástroje slouží například k defragmentaci pevných disků, odinstalování nepoužívaných programů, ke spolehlivé likvidaci nepotřebných souborů a šifrování dat. Pokud potřebujete smazat, přesunout či přejmenovat soubory uzamčené operačním systémem či jinou běžící aplikací, pomůže vám funkce »Unlocker«. CleanGenius umí také opravit nefunkční zástupce programů, zkontrolovat povrch pevného disku a upravit kontextovou nabídku pravého tlačítka myši. Funkce »Driver Backup« uloží všechny ovladače do zvoleného záložního umístění, takže je pak velmi snadno použijete při reinstalaci počítače.

Poslední tlačítko v hlavním okně programu EaseUS CleanGenius skrývá nastavení režimu »Turbo Boost«, který po své aktivaci vyždímá z vašeho počítače maximální dostupný výkon. Prostředkem k navýšení aktuálního výkonu počítače je především deaktivace různých aplikací a služeb, které v daný okamžik nutně nepotřebujete. S jejich výběrem vám pomůže průvodce nastavením, spuštěný kliknutím na volbu »Config Turbo Boost wizard«.

Na Chip DVD najdete plnou verzi programu EaseUS CleanGenius 3, která byla dočasně uvolněna zdarma pro nekomerční použití. Nepovinnou registraci lze jednoduše přeskočit.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrace programu není vyžadována.

 

Perfektní přehrávač

Aurora Blu-ray Player

S novým počítačem s Windows 8 si moc filmové radosti neuděláte. Ve výbavě totiž chybí přehrávač multimediálních souborů, filmových DVD i Blu-ray disků.

Plná verze přehrávače Aurora Blu-ray Player z Chip DVD přehraje jakýkoliv formát videa nebo zvuku. Jde o univerzální přehrávač multimédií, který se nezalekne žádného videa a poradí si nejen s filmy na DVD, ale také s disky Blu-ray. Přímo v programu je integrována naprostá většina kodeků. Největší výhodou programu je, že si poradí s filmy uloženými v ISO formátu na pevném disku.

Nastavení českých titulků u filmů stažených z internetu je potřeba ohlídat. Na kartě »Nastavení / Titulky« najdete vše potřebné. Pokud při instalaci přehrávač detekuje česká Windows, automaticky navolí správné kódování češtiny. Často se však stává, že špatné zobrazení titulků není způsobeno chybným kódováním, ale použitím fontu písma. Doporučujeme proto použít prověřený font Arial.

Na Chip DVD najdete plnou verzi programu Aurora Blu-ray Player v ceně 800 Kč, která bude po registraci fungovat rok od instalace.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.

 

Zatočte s malwarem

IObit Malware Fighter 2 PRO

Když se jakýkoliv operační systém stane populárním, dřív nebo později se na něj zaměří řada útočníků, která v něm začne hledat bezpečnostní mezery a bude je chtít zneužít.

Plná verze IObit Malware Fighter 2 PRO z Chip DVD je aplikace sloužící k trvalé ochraně počítače před mnoha druhy hrozeb. Nepustí ke slovu adware, spyware, trojské koně, červy a další škodlivý malware. Kromě štítů běžících v reálném čase nabízí program také kompletní prohledávání počítače. V případě, že máte na disku podezřelý soubor, můžete ho nahrát přímo na servery výrobce do cloudu, kde bude prověřen důkladnou analýzou a buď označen jako bezpečný, či nikoliv. Malware Fighter poskytuje ochranu před různými druhy škůdců, nezvládá však chránit počítač před všemi hrozbami internetu, a proto doporučujeme použít jako hlavní bezpečnostní program například AVG IS 2013 Chip Edition.

Na Chip DVD najdete plnou verzi programu IObit Malware Fighter 2 PRO v ceně 350 Kč, která vám bude sloužit do června 2014.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.

 

Prázdninová videodílna

Movavi Video Suite 11

V plné verzi programu Movavi Video Suite 11 SE z Chip DVD je možné stříhat, upravovat i konvertovat video, převádět běžné formáty do 3D i pořizovat záznam z různých zdrojů. Vedle běžných nástrojů jsou k dispozici i zajímavé efekty, funkce pro práci s obrazovou a zvukovou stopou i nástroje na přímé publikování videí na YouTube či Facebooku. Funkce pro práci se zvukovými soubory a hudbou nabízejí rovněž záznam z různých zdrojů a především konverzi formátů nebo vypalování hudebních CD. Vypalovat lze i data, a to na všechny typy optických disků, včetně dvouvrstvých Blu-ray médií.

Podobně jako s videoklipy a jednotlivými záběry umí Movavi Video Suite pracovat také s fotografiemi. Nástroj připravený na kartě »Photo« pod nabídkou »Create / Slideshows« vypadá podobně jako aplikace pro zpracování videa, s tím rozdílem, že na časovou osu se vkládají fotografie, popřípadě videosekvence natočené fotoaparátem. Zde můžete také použít obrazové a přechodové efekty i titulky. Výsledkem je soubor s videem, které přehrajete v jakémkoli počítači nebo přenosném přehrávači.

Pod nabídkou »Modify / Convert« najdete nástroje na základní úpravy videosouborů. V editoru jsou k dispozici funkce pro úpravu jasu, kontrastu či sytosti barev, dále například i barevné filtry, možnost vložení vodoznaku, úpravy zvukové stopy a také vložení titulků. Pracovat přitom můžete s videosoubory v běžných formátech (AVI, WMV, MOV ad.) a nechybí ani základní úpravy, jako je oříznutí snímků videa. Vždy přitom máte k dispozici přehrávač s náhledem videa a možnost kdykoli se vrátit k jeho výchozí podobě.

Na Chip DVD je připravena plná verze programu Movavi Video Suite 11 SE, kterou lze po jednoduché registraci na internetu a následné aktivaci využívat bez dalších omezení. Komerční verze programu s cenou přes 1 200 Kč (e-shop http://www.sw.cz, slevový kupon 20movavi) může pracovat s neomezenou nabídkou formátů videa a zvuku. Lze u ní využít hardwarovou akceleraci kódování videa pomocí grafického čipu, obsahuje více profilů na konverzi videa pro přehrávání v mobilních zařízeních a zvládne vypalovat filmová DVD.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrační a licenční podmínky na Chip DVD.

 

Operační systém na zkoušku

Windows 8.1 Preview

Už dlouhou dobu prosakovaly na internetu informace o novinkách v chystané aktualizaci operačního systému Windows 8.1. Nyní je k dispozici Preview verze, kterou si můžete sami důkladně vyzkoušet. Instalovat můžete na prázdný harddisk nebo třeba do virtuálního stroje VirtualBox.

První zásadní aktualizace loni uvedeného operačního systému Windows 8 je od konce června k dispozici ve zkušební verzi. Instalace Windows 8.1 Preview obsahuje kompletní operační systém a to znamená, že jím nelze jednoduše a bezproblémově aktualizovat vaši současnou instalaci Windows 8.

Novinek najdete v aktualizaci opravdu hodně, z těch nejviditelnějších jmenujme například návrat tlačítka »Start« na hlavní panel a také bohatší možnosti nastavení nabídky Start s dlaždicemi aplikací. Ve Windows 8.1 také už dále nebude nutné vymýšlet způsob, jak obejít zobrazení nového grafického rozhraní po každém spuštění počítače. Nová verze Windows totiž umí nastartovat rovnou na pracovní plochu. Potřebné nastavení najdete po kliknutí pravým tlačítkem myši na hlavní panel a výběr nabídky »Properties / Navigation«. Zde označte předvolbu »Go to the desktop instead of Start when I sign in«.

Na Chip DVD najdete zabalený ISO obraz anglické 64bitové instalace Windows 8.1 Preview, ze kterého můžete rovnou instalovat operační systém do vašeho počítače nebo do virtuálního stroje VirtualBox (instalační data jsou také připravena na Chip DVD). Pokud nechcete zbytečně vypalovat DVD nebo v počítači vůbec nemáte optickou mechaniku, použijte připravený program Windows 8 USB Installer Maker. Potřebovat však budete USB flash disk s kapacitou alespoň 8 GB.

Preview verze je určena pouze pro testovací účely, proto počítejte s tím, že ji v budoucnu nebude možné jednoduše převést na finální českou verzi Windows 8.1. Pro současné uživatele Windows 8 bude aktualizace na verzi 8.1 k dispozici zdarma v průběhu září, takže se vám rozhodně vyplatí počkat s oficiální aktualizací na finální verzi v českém jazyce.

Win 8 (64b). Zkušební verze.
Registrace programu není vyžadována.

 

Záchranný disk s Windows PE

Lazesoft Recovery Suite Home

Specialista na krizové stavy Windows nabízí sadu nástrojů, které díky bootovacímu CD dokážou operační systém opravit, zkopírovat důležité soubory nebo resetovat jeho přihlašovací heslo.

Přestanou-li se Windows spouštět nebo si prostě nemůžete vzpomenout na heslo pro přihlášení, nevěste hlavu, řešení této krizové situace je jednoduší, než si myslíte. Lazesoft Recovery Suite z Chip DVD vám přesně s tímto problémem pomůže.

Po instalaci a spuštění samotného programu Recovery Suite je výčet jeho funkcí značně omezen, a proto doporučujeme vytvořit si ihned jeho pomocí bootovací médium CD/DVD nebo USB flash disk se základem Windows PE. Pokud z něj pak nabootojete počítač, dostanete se teprve ke všem funkcím.

Nabídka »Windows Recovery« vás překvapí rozsáhlým výběrem oprav. Ať už váš operační systém Windows nechce nastartovat z jakéhokoliv důvodu, téměř jistě zde najdete možnost opravy. Program si poradí s virovými infekcemi, s blue screeny i problémy při bootování. Rovněž nabízí možnost obnovy systému ze zálohy. Ztratíte-li nějaká data tím, že je například omylem smažete, vysypete koš a podobně, nezoufejte. Lazesoft má řešení »Data Recovery«. Stačí vybrat disk, zvolit typ souborů či složek a kliknout na tlačítko »Start Recovery«.

Lazesoft Recovery Suite nabízí především možnost resetování hesla Windows. V nabídce stačí vybrat »Password Recovery«, a dostanete na výběr ze dvou možností. Za prvé můžete zjistit licenční klíč svých Windows pro případ, že byste je potřebovali přeinstalovat a neměli ho nikde poznačený. A za druhé máte možnost resetu uživatelského hesla. To se provede tak, že program zjistí uživatele na PC, ty vám zobrazí v tabulce včetně informací o tom, které účty jsou chráněny heslem. Pak jednoduše vyberete, kterému uživatelskému účtu chce vyresetovat heslo, a kliknutím na »RESET/UNLOCK« úkon provedete. Vybraný uživatelský účet je pak bez hesla a vy se na něj můžete bez problémů přihlásit.

Na Chip DVD se nachází plná verze Lazesoft Recovery Suite v Home edici, která je shodná s komerční verzí Pro v ceně 550 Kč. Pouze ji nesmíte používat na firemních počítačích.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrace programu není vyžadována.

 

Zapomeňte na zapomínání!

Swift To-Do List 8

Psaní poznámek na různé papírky je nepřehledné. Swift To-Do List 8 je aplikace, která vám snadným způsobem dokáže udělat pořádek ve vašich poznámkách, úkolech, přílohách a plánech. To vše velmi rychle, přesně a s množstvím dalších uživatelsky přívětivých nastavení. Už nikdy více zapomenuté narozeniny, schůzky, nebo důležité úkoly!

Na Chip DVD najdete plnou verzi nástroje Swift To-Do List 8 od českého výrobce Dextronet, která vypomůže s vytvářením a správou poznámek a úkolů. Mezi silné stránky aplikace patří hlavně jeho rychlost a uživatelsky přívětivé prostředí. Dále také ohromné množství nastavení vzhledu aplikace, volby informativních sloupců, vytváření kategorií, priorit a jejich barevné oddělení. Nová úloha / poznámka může obsahovat krom názvu také datum, do kterého je třeba činnost vykonat, prioritu, připomínku, poznámky, přílohy a opakování. Po nastavení a případném zabezpečení poznámek heslem (dokonce i s šifrováním) je možnost úlohy přehledně vytisknout či exportovat do webového dokumentu nebo Excelu. Swift To-Do List 8 se také dokáže pár kliknutími přenést i s celou databází na přenosný USB flash disk, nebo importovat úkoly z jiných aplikací, jako třeba Outlook, Lotus Notes nebo Task Coach.

Silou Swift To-Do List 8 jsou bohaté možnosti různých úprav a uspořádání poznámek. V levé části hlavní okna je strom, do kterého je možno stiskem pravého myšítka a následnou volbou »Add To-Do List« nebo »Add Memo« přidat položky seznamu jako třeba hlavní úkoly, škola, práce, rodina, sport, hobby a další.

Na Chip DVD najdete plnou verzi aplikace Swift To-Do List 8 ve verzi Home s cenou licence kolem 900 Kč. Verze Pro/Ultimate umí skrývat nepotřebná pole, přidá panel kalendáře, pod úkoly, procentuální uskutečnění úkolu, nastavení data, času jeho začátku a konce, posílání e-mailových připomínek, počítač uplynulé doby strávené nad úkolem, extra ikony, více řádků a mnoho dalších usnadňujících přídavků.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrační a licenční podmínky na Chip DVD.

 

Tuning a očista systému

WashAndGo 2013 SE

Při většině činností zůstávají v počítači informace, podle kterých lze snadno zjistit, s jakými soubory uživatel pracoval, které stránky navštívil a jaké aplikace použil. Existuje však způsob, jak se špehování účinně bránit.

Plná verze programu WashAndGo 2013 SE slouží ke kompletnímu vyčištění počítače od veškerých pozůstatků po práci uživatele. WashAndGo odstraní seznamy stránek navštívených na internetu, zadaná hesla či další údaje, dočasně stažené soubory i seznamy naposledy otevřených souborů ve stovkách různých aplikací. Program však můžete použít také k očištění dokumentů z Microsoft Office od skrytých dat identifikujících autory nebo například i ke spolehlivé likvidaci již nepotřebných souborů. Jednoduché ovládání a automatické funkce pro čistění počítače doplňuje možnost detailního nastavení i automatického vytváření bezpečnostních záloh mazaných dat.

Ihned po prvním spuštění programu proběhne automatická kontrola výskytu zbytečných dat, jejíž výsledek se zobrazí na výchozí záložce »Overview«. WashAndGo vypíše celkový počet zkontrolovaných souborů, odhalených stop po používání počítače i zbytečných souborů a záznamů v registru operačního systému. Zjistíte i celkovou velikost zbytečných dat, o kterou se v případě jejich likvidace zvýší volná kapacita disku vašeho počítače. Odkaz »more« pak vede k detailnímu seznamu položek, které byly identifikovány jako zbytečné.

WashAndGo 2013 všechna mazaná data automaticky zálohuje, pokud byste se tedy rozhodli vrátit provedené změny zpět, najdete vytvořené zálohy na záložce »Backup Center«. Zálohy se vám budou hodit v i v případě, že dojde ke špatné identifikaci a následnému smazání dat důležitých pro správný chod operačního systému Windows či dalších aplikací.

Na Chip DVD najdete plnou verzi aplikace WashAndGo 2013 SE, kterou lze po jednoduché registraci používat bez dalších omezení. Jedinou odlišností od komerční verze WashAndGo 2013 Pro, s cenou licence cca 750 Kč, je absence funkce plně automatického čištění počítače, probíhající na pozadí operačního systému. Upgrade na vyšší verzi vyjde přibližně na 250 Kč.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrační a licenční podmínky na Chip DVD.

 

Internetový hudební mág

Audials One 10

Poslouchejte svoji oblíbenou rádiovou stanici nebo si prostě stáhněte hudbu, která se vám líbí. To vše snadno, rychle, legálně, z pohodlí domova a s možností využití cloudu.

Plná verze Audials One 10 z Chip DVD vám přináší nabídku, která se neodmítá. Nikdy nebylo stahování hudby snazší. Jednoduše si vyhledejte song, který chcete, a stáhněte si ho, bez zbytečného čekání, placení čehokoliv a hlavně legálně. Můžete také stahovat kompletní videoklipy, poslouchat rádia z celého světa a nahrávat si je.

To všechno se vám uloží do knihovny médií, kde se vám jednotlivé skladby přehledně roztřídí podle interpretů a alb, z nichž pak dále můžete dělat vlastní playlisty.

Užitečnou součástí Audials One 10 je funkce »Audials to go«. Nadefinujete si své oblíbené cloudové uložiště, jako je např. Dropbox, SkyDrive, Google Drive, a k němu přiřadíte svůj mobil, notebook nebo přehrávač. V počítači si nadefinujete seznam oblíbených skladeb, tento playlist se synchronizuje se zařízením a hudba se začne přehrávat. Výhodou je, že samotnou hudbu vůbec nemusíte mít ve svém zařízení nebo na pevném disku. Audials můžete mít i ve svém telefonu, pokud běží na iOS nebo Androidu, a mít tak svou hudbu stále s sebou. Do telefonu můžete celý playlist nahrát třeba přímo přes kabel.

Mezi dalšími funkcemi najdete sekci »Podcasts«. Podobně jako u třídění rádií, i zde můžete filtrovat podle jazyků nebo žánrů (v tomto případě spíše zaměření). Najdete tu tak různé naučné kurzy, novinky ze světa i ze svého okolí. Funkce »Music television« nabízí možnost sledovat internetové hudební televize. Nenajdete-li tam tu svoji, ačkoliv nabízí internetové vysílání, můžete si ji přes tlačítko „plus“ přidat. Audials nabízí také možnost konverze výstupních formátů. Stačí kliknout vlevo v menu na »Converter« a vybrat příslušné soubory k převodu.

Audials One nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení prostředí včetně několika grafických témat.

Na Chip DVD se nachází speciální verze Audials One 10. Komerční verze v ceně 950 Kč nabízí navíc sledování klipů a videí v HD kvalitě, rozsáhlý audio/videokonvertor a nahrávání filmů.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrační a licenční podmínky na Chip DVD.

 

Traffic Inspector 2

Spravujete-li větší počítačovou síť, prostřednictvím které přistupují k internetu další uživatelé, jistě uvítáte nástroj na zabezpečení sítě, precizní řízení uživatelských oprávnění a detailní analýzu síťového provozu. Funkci firewallu na ochranu sítě před vnějšími hrozbami doplňuje možnost nastavení pravidel pro konkrétní uživatele, včetně například i blokování nežádoucích internetových stránek nebo limitování šířky pásma, tak aby všichni uživatelé mohli v síti pracovat pohodlně a bezpečně.

Na Chip DVD je připravena plná verze programu Traffic Inspector 2 v edici Gold 5, která je určena pro pět uživatelských účtů. Běžná cena této verze je kolem 3 800 Kč.

 

Kingsoft Office Professional 2013

Kingsoft Office Proffesional 2013 je balík nejpoužívanějších kancelářských nástrojů. Při porovnání se známějšími Microfost Office a OpenOffice.org nenabízí tolik možností a profesionálních funkcí jako první jmenovaný, ale subjektivně se ovládá o řád lépe než OpenOffice.org. V balíku od Kingsoftu je k dispozici textový editor s názvem Writer, tabulkový správce Spreadsheets a nástroj na tvorbu prezentací. Umožňuje otevírat formáty MS Office 2007 a novější. Všechny tři nástroje zvládají také export do PDF.

Na Chip DVD najdete novou verzi Kingsoft Office Professional 2013 v ceně 1 400 Kč, která vám bude po rychlé registraci sloužit zcela zdarma až do června 2014.

 

Specialista na videokamery

DVR Converter 3.0

Vlastníte-li kameru, která vytváří nestandardní videosoubory, budete potřebovat nástroj na konverzi filmů do běžně použitelné podoby. DVR Converter tuto operaci zvládá bravurně.

Dražší videokamery většinou nahrávají do formátů, se kterými si poradí pouze drahé programy. Na potřeby převodu „divných“ videosouborů narazíte i u různých televizních a satelitních set-top boxů, které mají možnost nahrávat pořady na pevný disk.

Chip DVD vám přináší plnou verzi velmi silného konvertoru videí DVR Converter, který podporuje konverzi následujících vstupních formátů: MPEG/MPG, TS, MOD, TOD, VRO, DVR, PVR, MTS, M2TS, TP0 a TRP. Základní informace o videosouborech, jako je rozlišení, framerate, bitrate a použité kodeky, se dozvíte hned při jejich vložení do vstupního pole převodníku. Program zvládne filmy kódovat do známějších formátů, jako např. DivX/Xvid, h.264, MPEG-2, MP4, DVD, SVCD a WMV. Pro většinu z nich si ještě můžete vybrat, zda potřebujete normu PAL, nebo NTSC. DVR Converter obsahuje také filtry, které zajistí výborné výsledky výstupního videa a hladký převod při zvětšování nebo zmenšování rozlišení. Program také obsahuje integrovaný videopřehrávač a vypalovací modul pro vypálení výsledných videosouborů. Stačí vybrat »Add file« nebo »Add folder« a zvolit vypalovací mechaniku u položky »Recorder«.

Na Chip DVD najdete plnou verzi aplikace DVR Converter 3.0 v ceně 500 Kč, kterou lze po jednoduché registraci používat bez omezení.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrační a licenční podmínky na Chip DVD.

 

Multimediální průvodce

Hrady a zámky

Bohatá česká historie nám zanechala odkaz nejen v obdivuhodném množství hradů a zámků, ale také v příbězích, jež tyto stavby vyprávějí. Pokud se chcete v našich památkách lépe orientovat, vyzkoušejte moderního multimediálního průvodce.

Plná verze programu Hrady a zámky obsahuje průvodce historií a architektonickým vývojem českých a moravských hradů a zámků, doplněný množstvím fotografických příloh a zajímavostí. Každé panské sídlo obsahuje přesnou lokalizaci pomocí GPS i seznam nejbližších turistických cílů v okolí. Součástí publikace je 650 fotografií interiérů, exteriérů a okolí hradů a zámků a odkazy na jejich oficiální internetové stránky. Pro zpestření jsou čtenářům u každého výkladu o historii hradu nebo zámku prezentovány různé zajímavosti a tipy, na co nezapomenout při návštěvě. Autoři doporučují si před listováním průvodcem ověřit své dosavadní znalosti pomocí připravených testů, kvízů a poznávaček, které dohromady obsahují na 270 různých otázek.

Netradiční pomůckou je časová osa od 9. do 19. století. Je rozdělena do čtyř časových etap a zobrazuje významné mezníky výstavby a vývoje jednotlivých historických objektů.

Na Chip DVD je připravena plná verze programu Hrady a zámky, kterou můžete používat bez jakýchkoli funkčních nebo časových omezení. V nabídce výrobce najdete i řadu dalších zajímavých aplikací pro OS Windows, Android a iOS.

Win XP/Vista/7/8 (32/64b). Plná verze.
Registrace programu není vyžadována.

 

AVG IS 2013 CHIP EDITION

Plná verze AVG Internet Security přináší komplexní zabezpečení počítače před škodlivým softwarem, poštovním spamem a útoky z internetu. Funkčnost této edice je nutné měsíčně prodlužovat pomocí časové utility. Více na Chip DVD.

 

Bezpečná data především

Chip DVD byl před odevzdáním do výroby prověřen na výskyt virů osmi antivirovými programy. Poškozená nebo nečitelná DVD vyměňujeme obratem poštou na základě žádosti zaslané na mailto:reklamacedvd@chip.cz. Technické dotazy zasílejte na mailto:redakce.chipdvd@chip.cz.


 


Dokumenty ke stažení