Menu

Volání a internet

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových a mobilních služeb. Surfování na internetu nebo klasická telefonie, s námi budete mít přehled, která služba je pro vás nejvýhodnější.

TARIFY S NEOMEZENÝM VOLÁNÍM

Opakovaná aukce volných kmitočtů pro síť čtvrté generace má začít už v červenci. Český telekomunikační úřad nevyhověl připomínkám stávajících operátorů a vyčlenil třetinu kmitočtů, tedy 2×10 MHz, v nejlukrativnějším pásmu 800 MHz pro vstup čtvrtého operátora.

PŘEDPLACENÉ KARTY

Společnost DH Telecom oznámila koncem června počáteční fázi spuštění své nové služby „Opencall“, jako prvního předplaceného GSM operátora s levnými mezinárodními hovory na českém trhu.
 

VIRTUÁLNÍ OPERÁTOŘI – TARIFNÍ SLUŽBY

1. července v odpoledních hodinách evidovalo O2 výpadek jedné z pražských ústředen, která odbavuje část SMS provozu a pokrývá větší část republiky.
 

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Vodafone spustil 1. července v Karlových Varech ostrý provoz sítě LTE. Ve stejný den pak T-Mobile zahájil zkušební provoz sítě v Praze a v Mladé Boleslavi. Data stažená ve zkušebním provozu LTE nebudou zákazníkům s datovými balíčky či tarify započítány do datového limitu.


 
 


Dokumenty ke stažení