Menu

Volání a internet

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových a mobilních služeb. Surfování na internetu, klasická telefonie nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je pro vás nejvýhodnější.

TARIFY S NEOMEZENÝM VOLÁNÍM

Doba převodu telefonního čísla od stávajícího operátora k novému se od září snižuje na 4 dny. Dosavadní termín pro přenesení čísla byl 21 dnů. Podrobné návody jak se vyvarovat chybám najdete na http://www.apms.cz.

PŘEDPLACENÉ KARTY

MOBIL.CZ začal nabízet výměnu SIM karet i pro předplacené karty. Zákazník se tedy nemusí obávat ztráty svého telefonního čísla, stačí jen zakoupit novou SIM kartu a kontaktovat placenou linku MOBIL.cz na čísle 3333.

VIRTUÁLNÍ OPERÁTOŘI – TARIFNÍ SLUŽBY

Dalším virtuálním operátorem na trhu je Studentfone od společnosti GTS ALIVE, která je vydavatelem studentských karet ISIC pro Českou republiku. Operátora provozuje ve spolupráci s Vodafone.

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Všichni tuzemští operátoři se vzdali poplatku za zasílání tzv. dárcovské SMS na dobročinné účely. Poplatek za službu tak klesl ze tří korun na částku 1,50 Kč.

 
 
 


Dokumenty ke stažení