Menu

Nejlepší produkty z testlabu

Aktuální přehled kompletního trhu IT: naše přehledné žebříčky by vám měly usnadnit orientaci a pomoci s výběrem hardwarových produktů. Každý měsíc aktualizované tabulky s nejlepšími produkty.

Pavel Trousil

 

TOP10 NA WEBU

Aktuální hardwarové žebříčky naleznete na http://www.chip.cz/top-10


EXTERNÍ PEVNÉ DISKY 2,5“

Externí disky velikosti 2,5" jsou malé a mobilní a vystačí si s napájením z USB portu. Hodnotili jsme nejen přenosové rychlosti, ale i mobilitu, hlučnost a spotřebu.

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY KOMPAKTY

Rychle a jednoduše pořídit hezké snímky – to je úkol pro digitální fotoaparáty. V našem přehledu najdete 15 nejlepších, které prošly naším testlabem. Liší se rozlišením, zoomem a kvalitou, ale samozřejmě i rozměry a cenou.

BLU-RAY PŘEHRÁVAČE

České domácnosti jsou už většinou vybaveny televizory HD Ready (případně Full HD) a stále více filmů se objevuje i na discích Blu-ray. Pozitivní skutečností je i to, že cena přehrávačů těchto disků klesla. Náš testlab provedl srovnávací test přehrávačů nejnovější generace.

MONITORY 26"+

Pokud zvažujete nákup nového velkého displeje, může vám pomoci náš přehled LCD monitorů s úhlopříčkou 26 až 30 palců. Pracujete-li totiž s více otevřenými dokumenty a nedostává se vám místa na ploše displeje, je to ideální volba. Hodí se však i pro přehrávání filmů a nový rozměr dokážou dát i hraní her.

SDXC KARTY

Jako paměťové médium se u většiny digitálních přístrojů prosadila univerzálně použitelná SD karta. Karty Secure Digital eXtended Capacity (SDXC) mohou mít na rozdíl od SDHC karet (max. 32 GB) kapacitu teoreticky až 2 TB a mají vyšší přenosové rychlosti.

ZÁKLADNÍ DESKY PRO INTEL

Základní desky s paticí LGA 1155 jsou určené pro desktopové procesory firmy Intel, tedy pro Intel Sandy Bridge a Ivy Bridge. Liší se počtem slotů i vstupně výstupních portů.

ZÁKLADNÍ DESKY PRO AMD

Patici AM3 používá AMD pro své procesory od roku 2009. Do základních desek s touto paticí můžete instalovat procesory AMD Athlon II, Sempron, Phenom a Phenom II.

 


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení