Menu
CHIP Speedtest

Chip 11/2018

Slovo šéfredaktora

Co se za uplynulý měsíc událo zajímavého

V připravovaném jarním updatu plánuje Microsoft vyřešit letitý problém svého operačního systému - Windows se přestanou kvůli aktualizacím restartovat v nejméně vhodnou dobu. 

Kaleidoskop zajímavostí za uplynulé období

Je Elon Musk na pokraji zhroucení, nebo se jen objevuje jeho pravá tvář? Po roce extrémů je důvěra v Muskovy schopnosti na bodu nula. 

Designový koncept „forma sleduje funkce“ si stále častěji hledá cestu do světa fotoaparátů, což nejen usnadňuje fotografování začátečníkům, ale také poskytuje profesionálům více tvůrčích možností. 

Několik let v řadě mohou čtenáři Chipu využívat moderní bezpečnostní program AVG Internet Security pro komplexní ochranu svých počítačů připojených k internetu. Samozřejmě pokračujeme i další sezonu. 

Internetový prohlížeč Googlu označí nezabezpečené webové stránky. V České republice je jich stále hodně, a to i těch hojně navštěvovaných. 

Podle informací New York Times bylo dočasně k dispozici volně na internetu 47 000 interních dokumentů společností Volkswagen, Tesla, Toyota a několika dalších výrobců automobilů. 

Kaleidoskop zajímavostí ze světa digitální techniky

Maximální výkon, extrémní dosah, dokonalé zabezpečení a absolutní anonymita – požadavků na domácí Wi-Fi síť máme dnes opravdu hodně, ale my vám poradíme, jak je všechny splnit. Ukážeme vám nejlepší nastavení Wi-Fi routerů a přidáme užitečné tipy.

Pokud vám Microsoft každý půlrok v rámci aktualizací svévolně přeinstaluje operační systém a nezaručí vám, že vaše programy budou fungovat a že se vaše data neztratí, začnete updaty systému pozorněji sledovat a data zálohovat.

Monopol datových společností: Apple, Alibaba a spol. tvrdě bojují o přední pozice v podnikatelském světě. Který koncern se stane digitální velmocí? 

Rok 2018 je rokem elektrických aut. Jaguar a Audi, dva evropští výrobci, nyní chtějí dokázat, že elektrické auto může být mnohem lepší než Tesla. Byli jsme u toho.

Éru počítačů utvářela řada chytrých nápadů, mezi nimi například integrovaný obvod. Další pak umožnily, aby byl svět propojený. Připomeneme si ty nejdůležitější objevy. 

<< <   1 2   >>
TEST: Honor MagicBook 14, lákadlo pro zákazníky zohledňující cenu

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…
Komerční sdělení