Menu
CHIP Speedtest

Chip 12/2018

Slovo šéfredaktora

Big data, automatizovaná analýza velkého množství dat, vede často k chybným závěrům. Manažer společnosti LEGO teď ukazuje, jak v malých datech objevíte to, co je nejdůležitější – kreativitu a chuť tvořit.

Krátké zprávy, novinky a trendy z oblasti digitální techniky

Šok z kroku Amazonu je překonán. Nyní by měla on-linová jednička vybavit svůj off-line maloobchod těmi nejlepšími triky z internetu. Co to ale znamená pro zákazníky?

Vyděračský trojan GandCrab se šíří pomocí kontaminovaných cracků, přes webové stránky a cílené e-maily.

Krátké zprávy z oblasti bezpečnosti

Průběžné vylepšování funkcí operačního systému Windows 10 v cyklu půlročních upgradů vypadá jako dobrý nápad – ale jen do okamžiku, než si vzpomeneme, že snad žádný z těchto velkých upgradů se v minulosti neobešel bez potíží.

Koncentrované superlativy: aktuálně největší továrna na baterie na světě se nachází v Nevadě. Pohled na čísla dává představu o její velikosti. 

AVG Internet Security pro Chip se na novější verze automaticky aktualizuje na pozadí, takže se o nic nemusíte starat. Změna přijde v příštím roce, kdy budou nové funkce přidávány pouze pro Windows 7/8/10, nicméně program nadále poběží i na starších systémech.

Elektrické automobily jsou v evropském provozu zatím stále okrajovým fenoménem. Na motoristických výstavách (posledním velkém autosalonu v Paříži) to už ale vypadá úplně jinak: všichni výrobci jsou na cestě do nového, elektrifikovaného světa. 

Moderní inzerce s pracovními nabídkami nevyžaduje žádné obsáhlé spisy plné odborných osvědčení a životopisů. Dnes se uchazeči hlásí jednoduše přes WhatsApp nebo on-line pouze jedním kliknutím. 

Čínské internetové obchody nabízejí špičkové technologie za neuvěřitelné ceny. Nakupování na Dálném východě má ale svá rizika a řada nakupujících je zklamaná. Ukážeme vám, kde je potřeba si dát pozor. 

Úžasné, kde všude je dnes ukryta elektronika – dokonce i v tomto grilu.

Nejvyšší liga notebooků nenabízí jen skvělý design a prvotřídní materiály. Vyzkoušeli jsme prémiové vlastnosti šesti špičkových notebooků a zaměřili jsme se na speciality jednotlivých výrobců.

Kniha – nejlepší přítel. A také nejlepší dárek, a dnes třeba i elektronická. Navíc se blíží Vánoce, takže nezapomeňte ani na nové e-čtečky.

<< <   1 2   >>
TEST: Honor MagicBook 14, lákadlo pro zákazníky zohledňující cenu

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…
Komerční sdělení