Menu
CHIP Speedtest

Chip 6/2018

Úvodní zamyšlení šéfredaktora nad děním uplynulého měsíce.

Postřehy redakce z událostí uplynulého měsíce.

Dlouhodobý boj o moc mezi lobbisty a ochránci dat spěje ke konci. Co ale znamená Obecné nařízení o ochraně osobních údajů pro dotčené občany a podniky?

Kaleidoskop událostí a novinek za uplynulý měsíc.

Digitalizace drtí banky a jejich obchodní modely. Objevují se noví hráči a nová pravidla. Platí jedno: nejcennější měnou budoucnosti jsou osobní informace.

Po chytrých telefonech coby našich stálých společnících dobývají obývací pokoje chytří pomocníci jako Alexa a spol. 

Co se za uplynulý měsíc událo na poli bezpečnosti.

Dříve či později se každé IT zařízení porouchá. Namísto toho, abyste je vyhodili a utráceli peníze za nové, je vhodnější a levnější je opravit. Ukážeme vám, jak na to.

Na budoucnost automobilů existuje mnoho názorů, naposledy jsme mohli další vývoj odhadovat podle novinek na autosalonu v Ženevě. Do skleněné koule se snaží nahlédnout všichni, naštěstí mezi sci-fi studiemi existují i praktická řešení. 

Jedním z témat tohoto vydání Chipu jsou »Chytré opravy svépomocí«. Pro tyto účely se výborně hodí programy Software Update Pro a Process Lasso Pro. Pomohou vám s údržbou systému i používaných programů.

Zajímavý freeware, který je obsahem Chip DVD 6.2018.

Uvedením procesorů Ryzen oslavilo AMD v roce 2017 grandiózní návrat na scénu desktopových procesorů. Druhá generace již kombinuje CPU s velmi výkonným GPU.

Mesh systém se skládá hned z několika vysílačů, které společně dokonale pokryjí rozlehlý byt či celý dům signálem Wi-Fi sítě. Ukážeme vám, jak tato alternativa klasického Wi-Fi routeru funguje a jaké jsou nejlepší mesh systémy na trhu.

Blíží se mistrovství světa ve fotbale, ale jsou samozřejmě i jiné události a filmy, které stojí za to vidět na pořádné obrazovce ve skvělém rozlišení. Otestovali jsme pro vás 39 televizorů a také projektory, se kterými si obraz skutečně vychutnáte. 

Krátké testy zařízení, která se za uplynulý měsíc dostala do redakce Chipu.

<< <   1 2 3   >>
TEST: Honor MagicBook 14, lákadlo pro zákazníky zohledňující cenu

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…
Komerční sdělení