Menu
CHIP Speedtest

Chip 7/2018

Zamyšlení nad aktuálním děním v uplynulém měsíci.

Kladná i záporná hodnocení událostí za uplynulý měsíc očima redakce.

V souboji o nejlepší procesory pro domácí počítače nasadila společnost AMD novou laťku. Druhá generace procesorů Ryzen přesvědčuje výpočetním výkonem, na který Intel v současnosti nemá protizbraň.

Kaleidoskop novinek, které redakci Chipu zaujaly v uplynulém měsíci.

Pro trh s individuální přepravou to bude znamenat stejnou změnu, jako bylo nahrazení koňského povozu autem se spalovacím motorem. Co nás tedy čeká?

Virtuální společenství: již více než dvacet let se lidé z celého světa setkávají on-line a mohou spolu komunikovat. 

Co se za uplynulý měsíc událo v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Fluent Design, funkce Timeline a vylepšení v oblasti ochrany dat: velká jarní aktualizace Windows 10 je zde. Postupně na ni upgraduje každý uživatel tohoto operačního systému, ale my se podíváme ještě mnohem dál -na plány redmondského gigantu do roku 2020.

Smartphony dnes představují malé skříňky plné chemickým prvků z celé tabulky, které se plní především v Číně. Suroviny pro jejich výrobu jsou považovány za jakousi ropu budoucnosti.

Elektrické automobily jsou „cool“ - pokud jejich provoz odpovídá vašim potřebám. Dříve nebo později bude podstatná část domácností řešit jejich nákup. Řekneme vám, pomocí jakých otázek najdete ten správný model a zda bude možné doporučit i ojeté elektromobily. 

Jarní update Windows 10 přinesl nemalé problémy, a proto v Chipu přinášíme návod, jak si lze bezpečně osahat nové funkce. Na experimenty i ostrý update můžete použít přímo Chip DVD, který je připraven jako instalační médium.

Freewarové programy na Chip DVD.

Mobilní platby začínají být populární. Zákazníci, kteří mají o podobné služby zájem, si nyní mohou vybírat z několika nabídek, aby byli schopni platit prostřednictvím svých mobilních telefonů i v zahraničí. 

Digitální medicína slibuje řešení všech problémů. Naše víra v technologie se ale mísí se zdravou nedůvěrou: v popředí totiž nestojí člověk, ale jeho data.

Samsung Flip kombinuje pocit z analogového flipchartu s výhodami digitálního dotykového displeje. 

<< <   1 2 3   >>
TEST: Honor MagicBook 14, lákadlo pro zákazníky zohledňující cenu

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…
Komerční sdělení