Menu
CHIP Speedtest

ročník 2019

Lenovo slibuje u svého 2v1 laptopu s procesorem založeným na architektuře ARM až 20hodinovou výdrž na baterii. Při testu jsme ale zjistili, že je třeba počítat s řadou kompromisů. 

Umělá inteligence zasahuje do našich životů stále hlouběji. To může být problematické. Etika algoritmů totiž pracuje podle dlouhodobě zpožděné aktualizace společnosti.

V operačním systému Windows 10 najdete všechny bezpečnostní funkce na jediném místě a na jejich kvalitu se můžete spolehnout. Poradíme vám s jejich správným nastavením.

Nejlepší televizní program si jistě namixujete vy sami - z filmů a seriálů na vašem domácím NAS serveru nebo v jiných úložištích. I televizní vysílání má ale své zbraně, jak vás udržet u obrazovky. Ukážeme vám, jak sledovat televizní vysílání s nejvyšším komfortem.

Slovo šéfredaktora na aktuální téma

Podle očekávání pokořila nová grafická karta Nvidia GeForce RTX 2080 Ti v testovacím centru Chipu všechny dosavadní rekordy benchmarků. Her, které maximálně využívají novou technologii raytracing, ale zatím mnoho není.

Kdysi drahá a milovaná hračka, a dnes na ni zbytečně padá prach a chceme se jí zbavit. Tak končí životní pouť hardwaru. Stačí ale jen trocha snahy a starší počítače nebo mobily mohou znovu sloužit. 

Hardware: Krátké testy

Prohlížeč Chrome od verze 69 přinesl řadu novinek, z nichž některé ohrožují soukromí uživatelů. 

Jízdní kola jsou většinou off-line - zatím. Už brzy budou ale i bicykly plně propojeny s mobilním telefonem. 

Z nedávného průzkumu Paylab vyplynulo, že pro IT odborníky je důležitým parametrem při volbě zaměstnavatele podpora jejich odborného vzdělávání.

Aktuální přehled kompletního trhu IT: naše přehledné žebříčky vám usnadní orientaci a pomůžou s výběrem hardwarových produktů. Každý měsíc aktualizované tabulky s nejlepšími zařízeními.

Android Pie a iOS 12 nabízí zákazníkům řadu lákavých inovací. Ke konci roku se na trhu objevila řada špičkových smartphonů. 

<< <   1 2 3   >>
TEST: Honor MagicBook 14, lákadlo pro zákazníky zohledňující cenu

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…
Komerční sdělení