Menu

ročník 2019

Lenovo slibuje u svého 2v1 laptopu s procesorem založeným na architektuře ARM až 20hodinovou výdrž na baterii. Při testu jsme ale zjistili, že je třeba počítat s řadou kompromisů. 

Umělá inteligence zasahuje do našich životů stále hlouběji. To může být problematické. Etika algoritmů totiž pracuje podle dlouhodobě zpožděné aktualizace společnosti.

V operačním systému Windows 10 najdete všechny bezpečnostní funkce na jediném místě a na jejich kvalitu se můžete spolehnout. Poradíme vám s jejich správným nastavením.

Nejlepší televizní program si jistě namixujete vy sami - z filmů a seriálů na vašem domácím NAS serveru nebo v jiných úložištích. I televizní vysílání má ale své zbraně, jak vás udržet u obrazovky. Ukážeme vám, jak sledovat televizní vysílání s nejvyšším komfortem.

Slovo šéfredaktora na aktuální téma

Podle očekávání pokořila nová grafická karta Nvidia GeForce RTX 2080 Ti v testovacím centru Chipu všechny dosavadní rekordy benchmarků. Her, které maximálně využívají novou technologii raytracing, ale zatím mnoho není.

Kdysi drahá a milovaná hračka, a dnes na ni zbytečně padá prach a chceme se jí zbavit. Tak končí životní pouť hardwaru. Stačí ale jen trocha snahy a starší počítače nebo mobily mohou znovu sloužit. 

Hardware: Krátké testy

Prohlížeč Chrome od verze 69 přinesl řadu novinek, z nichž některé ohrožují soukromí uživatelů. 

Jízdní kola jsou většinou off-line - zatím. Už brzy budou ale i bicykly plně propojeny s mobilním telefonem. 

Z nedávného průzkumu Paylab vyplynulo, že pro IT odborníky je důležitým parametrem při volbě zaměstnavatele podpora jejich odborného vzdělávání.

Aktuální přehled kompletního trhu IT: naše přehledné žebříčky vám usnadní orientaci a pomůžou s výběrem hardwarových produktů. Každý měsíc aktualizované tabulky s nejlepšími zařízeními.

Android Pie a iOS 12 nabízí zákazníkům řadu lákavých inovací. Ke konci roku se na trhu objevila řada špičkových smartphonů. 

<< <   1 2 3   >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…




Komerční sdělení