Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Anti-Spy 2017

Anti-Spy 2017

V programu Anti-Spy 2017 najdete desítky běžně nedostupných předvoleb, které zkrotí touhu Microsoftu po získávání dat z počítačů s Windows 10. Plná verze - Chip 02/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

O skrytá nastavení Windows 10 by se měli zajímat nejen uživatelé, kterým záleží na soukromí, ale všichni, kdo si chtějí zvýšit komfort práce s PC.

S bezmála sedmi desítkami předvoleb nastavení Windows 10 v programu Anti-Spy 2017 můžete nejen zásadně omezit množství dat odesílaných z vašeho počítače na servery Microsoftu, ale také zvýšit ochranu vašeho soukromí v případě, že s vaším počítačem pracuje ještě někdo další. Hlavní předvolby zakážou různé diagnostické funkce Windows 10, ale třeba také synchronizaci nastavení, hesel či historie navštívených stránek mezi různými počítači, kde pracujete pod stejným uživatelským účtem. Anti-Spy 2017 také zajistí pravidelné odstraňování různých pozůstatků po práci ve Windows a s běžnými programy. Někdo může uvítat také možnost zastavit automatické aktualizace Windows 10 nebo vypnutí bezpečnostního nástroje Windows Defender. Samozřejmě jen v případě, že je počítač zabezpečen jiným způsobem. Hodí se také možnost deaktivovat různé potenciálně nebezpečné funkce prohlížečů Edge a Internet Explorer.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 10 (64 bit)
  • On-line registrace

Aplikaci Anti-Spy 2017 můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku. Ovšem i bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena licence programu Anti-Spy 2017 je kolem 500 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Předvolby nastavení jsou v programu Anti-Spy 2017 členěny do několika kategorií, takže si můžete rychle vybrat, zdali budete konfigurovat odesílání informací z Windows 10, předvolby síťového připojení nebo třeba nastavení internetových prohlížečů Edge a Internet Explorer. Jednotlivé předvolby operačního systému Windows 10 a standardních aplikací lze ovládat individuálně, nebo hromadně tlačítky »Turn everything on« a »Turn everything off«. Celkem je k dispozici bezmála sedm desítek předvoleb. Provedená nastavení potvrďte tlačítkem »Use«. Funkce programu Anti-Spy 2017 na ukládání a opakované používání profilů nastavení najdete pod nabídkou »Profile«. Popisky sice nejsou přeloženy do angličtiny, ale i tak je ovládání snadné. Volbou »Profil speichern« vytvoříte nový profil nastavení a funkce »Profil laden« slouží k otevření uloženého profilu.

Jednou z hlavních výhod aplikace Anti-Spy 2017 oproti bezplatné konkurenci je možnost vytváření a ukládání různých profilů nastavení operačního systému Windows 10. Tyto profily se mohou hodit nejen pro přepínání nastavení v jednom počítači, ale především také pro rychlý přenos nastavení do jiného stroje. Díky tomu si můžete rychle nakonfigurovat operační systém ve svém stolním počítači i notebooku nebo ve všech počítačích v rámci domácnosti.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨