Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Audials One 2019 SE

Audials One 2019 SE

S Audials One 2019 SE si můžete do počítače stáhnout neomezené množství hudby ze služeb Spotify, Deezer či YouTube i desítek tisíc internetových rádií. Plná verze - Chip 08/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete si zdarma a přitom zcela legální cestou rozšířit svoji hudební sbírku? Stačí si jen vybrat skladby, které si stáhnete a uložíte do své knihovny.

Program Audials One 2019 SE slouží k nahrávání skladeb z desítek tisíc internetových rádií, která má aplikace ve své databázi, stejně jako ze serverů YouTube či Vimeo nebo streamovacích služeb Spotify a Deezer. Nahrávané skladby jsou automaticky rozdělovány a popisovány tak, aby aplikace postupně vytvářela rozsáhlou knihovnu skladeb použitelnou nejen ve vašem počítači, ale i v přenosných zařízeních na cestách. Kromě automatického nahrávání můžete využit také funkce pro nastavení nahrávání na určitý čas nebo pravidelné stahování podcastů. Pořízené skladby jsou tříděny dle žánrů a přímo z programu Audials One je lze synchronizovat s mobily a přenosnými přehrávači nebo s cloudovými úložišti. Videoklipy lze stahovat i jako videosoubory ve formátu MP4. Dále můžete v programu Audials One sledovat desítky hudebních nebo zpravodajských televizních stanic, vysílajících po internetu.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 600 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V hlavním okně programu, na záložce »Radio«, najdete především výběr žánru internetových rádií, ze kterých chcete nahrávat skladby. K dispozici jsou desítky kategorií, pokrývající snad všechny hudební styly. Po výběru stylu hudby můžete ihned zahájit nahrávání ze zvoleného počtu náhodně zvolených rádií požadovaného žánru tlačítkem »Start mass recording«. Kliknutím na tlačítko »Storage« vyvoláte nabídku umístění, se kterými lze synchronizovat vybrané skladby. Pokud chcete například nahrávat hudbu do telefonu či MP3 přehrávače připojeného k USB portu počítače, zvolte nabídku »Android Smartphone, Tablet « a poté vyberte příslušné zařízení k synchronizaci. Pod záložkou »Television« najdete seznam desítek hudebních a zpravodajských televizních stanic, jejichž program lze přímo v aplikaci Audials One přehrávat. U hudebních televizí není podporováno nahrávání obrazu ani samostatné zvukové stopy.

Pod značkou Audials najdeme i mnoho dalších produktů na přehrávání a ukládání multimediálních streamů z internetu. Nejlépe vybavenou edicí je Audials One, program, který umí přehrávat internetová rádia a televize, vyhledávat v nabídce streamů podle jejich obsahu a také stahovat hudbu i video na disk počítače. Abyste mohli stažený obsah přehrávat nejen v počítači, ale i v dalších zařízeních, obsahuje Audials One také funkce na konverzi multimédií do různých formátů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 08/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení