Menu
Časopis Chip

Audials One 2020 SE

Audials One 2020 SE

Audials One 2020 SE | Krabice: koláž CHIPu

Program Audials One nabízí vše potřebné pro vyhledávání, poslech a stahování hudby z internetových rádií. Zvládne i vyhledávání a přehrávání multimediálního obsahu z oblíbeného serveru YouTube a z dalších internetových služeb. Plná verze - Chip 03/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete si udělat pořádek ve své hudební sbírce, stáhnout chybějící skladby z internetového rádia nebo si snadno a rychle vyhledat a poslechnout videoklipy? Pak vyzkoušejte program Audials One.

Speciální verze programu Audials One 2020 Edition je především určena pro snadné vyhledání a stažení skladeb z více než stotisíce internetových rádií. Program toho však nabízí mnohem více – můžete vyhledávat, přehrávat a ukládat podcasty; vyhledávat a přehrávat hudbu z internetových služeb YouTube, Vimeo, DailyMotion, Spotify a z mnoha dalších. Záznamy internetových rádií jsou automaticky rozděleny na jednotlivé skladby s odpovídajícím ID3 tagem, uloženy ve standardním formátu MP3 a jsou roztříděny podle žánrů, díky čemuž program vytváří přehlednou multimediální knihovnu. Kromě počítače můžete skladby ukládat i na připojená externí média, do cloudového úložiště (Dropbox, GoogleDrive, OneDrive) i do svého smartphonu nebo tabletu. Program nabízí i funkce pro automatické spuštění nahrávání v zadaném čase nebo pravidelné stahování podcastů. Dále můžete v programu Audials One sledovat řadu zpravodajských a hudebních internetových televizních stanic. Některé funkce jsou však dostupné až v placené verzi programu – jedná se například o možnost ukládání obsahu i ze streamovacích služeb, funkce pro konverzi multimediálních formátů a tvorbu seznamů skladeb na přání (tzv. wish listů).

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená speciální verze programu pro čtenáře Chipu, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Tato verze je odvozena od prodávané verze a neobsahuje všechny funkce. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V hlavním okně stačí do textového pole »Search Audials« zadat např. jméno interpreta a program během chvíle vyhledá internetová rádia, která jej pravidelně přehrávají, a zároveň i všechny skladby tohoto interpreta on-line uložené na YouTube, Vimeo a Soundcloud. Internetová rádia můžete vyhledávat podle žánru i podle země. K dispozici jsou snad všechny země světa a desítky kategorií, pokrývající všechny možné hudební styly. Po výběru stylu hudby můžete ihned zahájit nahrávání ze zvoleného počtu náhodně zvolených rádií požadovaného žánru tlačítkem »Start mass recording«. Výborně funguje i vyhledávání, přehrávání a ukládání podcastů. A tak zatímco se vám nahrávají skladby z vybraných internetových rádií, můžete si současně přehrát poslední epizodu svého oblíbeného pořadu, který jste si nestihli poslechnout v čase jeho pravidelného vysílání.

Společnost Audials nabízí několik dalších programů specializujících se na jednotlivé oblasti přehrávání a ukládání multimediálního obsahu z internetu – Audials Music, Audials Movie a Audials Radio. K dispozici jsou i aplikace pro iPhony/iPady a mobilní zařízení s Androidem. Kompletní a nejlépe vybavenou edicí je plná verze programu Audials One 2020, která umí nejen vyhledávat, přehrávat a ukládat internetová rádia a podcasty, ale také uložit na disk počítače i vyhledaný multimediální obsah z internetových streamů a videoslužeb, a to v té nejlepší dostupné kvalitě. Abyste mohli veškerý stažený obsah přehrávat nejen v počítači, ale i v dalších zařízeních, obsahuje placená verze programu i funkci na konverzi multimédií do různých formátů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení