Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

AVG PC TuneUp ZDARMA

AVG PC TuneUp ZDARMA

Kultovní nástroj na optimalizaci počítače AVG PC TuneUp můžete nyní bez omezení používat k vyčištění PC, vyřešení problémů i zvýšení výkonu. Plná verze - měsíční prodlužování licence

AVG PC TuneUp staví na úspěchu aplikace TuneUp Utilities, předchůdce tohoto nástroje. Uživatelské rozhraní aplikace je velmi přehledné a téměř kompletně přeložené do češtiny. Optimalizaci výkonu i vyčištění počítače lze provádět s plně automatizovanými funkcemi nebo s dílčími nástroji. S pomocí připravených předvoleb lze optimalizovat nastavení počítače pro dosažení maximálního výkonu, nebo naopak co nejdelšího provozu notebooku na akumulátor. Při běžném používání počítače je nastavení automaticky optimalizováno pro co nejlepší výkon používaných aplikací. Funkce na vyčištění počítače nelikvidují jen dočasné sobory a pozůstatky po surfování na internetu, ale umí také odstranit duplicity a bezpečně smazat soukromé dokumenty. V rámci funkcí na přizpůsobení vlastností operačního systému Windows lze nastavit hlavní panel, animace, efekty, ikony a další systémové prvky.

Licenci pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem - informace vždy na straně 51. Termíny jsou voleny tak, aby bylo vždy dostatek času na zadání dalšího licenčního čísla z následujícího vydání časopisu.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 05/2017
  • Info: www.avg.com
  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Pro firemní zákazníky je určena verze Business. Pro zákazníky, kteří mají zájem o údržbu počítačů a přístrojů s různými operačními systémy je určena verze TuneUp bez omezení. Řešení problémů lze najít v technické podpoře pro domácnosti. Nebo zkuste článek z Chipu 05/2017 v PDF.

Ihned po startu provede AVG PC TuneUp automaticky kompletní diagnostiku počítače a zobrazí možnosti optimalizace jeho nastavení. Vlevo dole najdete tlačítka pro přepínání různých režimů optimalizace v reálném čase podle aktuálního stylu využití počítače. Nejen pro majitele počítačů s menšími disky typu SSD mohou být zajímavé funkce pod nabídkou »Uvolnění místa«, které pomohou vyhledat a odstranit duplicitní soubory a další zbytečnosti nebo odstranit data z vyrovnávací paměti instalovaných programů. Pod nabídkou »Všechny funkce« jsou k dispozici více než tři desítky nástrojů programu AVG PC TuneUp, které se postarají například o úpravu vzhledu Windows, kompletní odstranění nepoužívaných programů, kontrolu obsahu pevného disku nebo obnovu nechtěně smazaných dat.

Důležitou funkcí AVG PC TuneUp je návrat k předchozímu nastavení Windows a všech aplikací. Program zaznamená veškeré změny a umožňuje vrátit nastavení do výchozího stavu. Nemusíte se tedy bát, že si nevhodnými změnami způsobíte problémy s používáním počítače. Zálohy nastavení počítače jsou k dispozici pod nabídkou »Rescue Center« v hlavním okně programu. Kromě obnovy konfigurace z automaticky vytvořených záloh je zde možné vytvářet o vlastní body obnovy.

Seznam všech plných verzí v Chipu 05/2017.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání