Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Avira Security Suite Free

Avira Security Suite Free

Bezplatně použitelná bezpečnostní sada řešení Avira Free Security Suite ochrání váš počítač i smartphone nejen při surfování na internetu. Free verze - Chip 03/2020.

Přestože se Windows Defender, antivir integrovaný ve Windows, hodně zlepšil, stále vám doporučujeme instalovat si kvalitní antivirový program.

Připojit počítač bez antivirové ochrany k internetu je riziko, které se určitě nevyplatí podstupovat. Zvlášť když za kvalitní ochranu před škodlivými programy i potenciálně nebezpečnými webovými stránkami nemusíte zaplatit ani korunu. Avira Free Security Suite je výborný produkt německé firmy, postavený na osvědčeném antivirovém enginu, který bude na pozadí operačního systému pátrat po virech a ostatním malwaru, prostřednictvím doplňku internetového prohlížeče vás upozorní na webové stránky s nebezpečným obsahem a také zajistí bezpečné připojení k internetu prostřednictvím VPN. Další nástroje sady Avira Free Security Suite zkontrolují aktuálnost instalovaných aplikací a ovladačů hardwaru a pomohou vám s rychlou optimalizací výkonu počítače. Po vytvoření uživatelského účtu můžete z jednoho místa kontrolovat zabezpečení všech vašich počítačů i mobilních zařízení s Androidem.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Bezpečnostní sadu Avira Free Security Suite lze používat zdarma pro základní zabezpečení počítače. Neprovádí se žádná registrace ani aktivace programu. Roční předplatné komerční sady Avira Internet Security Suite s pokročilými bezpečnostními funkcemi stojí kolem 900 korun.

Avira Free Security Suite představuje bohatou sadu funkcí, včetně VPN, optimalizace výkonu počítače, kontroly aktualizací programů a ovladačů nebo zabezpečeného prohlížeče Opera. Další nástroje, jako třeba správce uživatelských jmen a hesel, si můžete sami doinstalovat. Avira Antivirus 2020 pro smartphony a tablety s Androidem najde nejen škodlivé aplikace, ale například také zkontroluje oprávnění instalovaných aplikací, zamkne spouštění vybraných aplikací heslem nebo poskytne zabezpečené připojení k internetu přes VPN. Po vytvoření uživatelského účtu na webu Avira budete mít z jednoho místa pod kontrolou zabezpečení všech svých počítačů a mobilních zařízení. Zjistíte zde, jaké bezpečnostní komponenty jsou v jednotlivých zařízeních instalovány a také odsud můžete ovládat instalaci dalších nástrojů Avira.

Pro smartphony a tablety s Androidem či iPhony a iPady je určena aplikace Avira Antivirus 2020 z Obchodu Play, resp. Avira Mobile Security z App Storu. Z důvodu větší otevřenosti operačního systému má více funkcí aplikace pro Android, která umí například zkontrolovat všechny instalované aplikace na výskyt malwaru, vystopovat a na dálku uzamknout či smazat smartphone nebo uzamknout spouštění vybraných aplikací a funkcí mobilního zařízení heslem.

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení
Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED