Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender Internet Security 2019

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. Půlroční verze - Chip 09/2018.

Chcete svůj počítač opravdu spolehlivě zabezpečit před viry a další havětí? Pak se nemůžete spolehnout na antivir vestavěný ve Windows.

Produkty Bitdefender patří tradičně k absolutní špičce mezi softwarem pro zabezpečení počítače před viry a všemi dalšími typy útoků z internetu. Nejinak je tomu u plné verze programu Bitdefender Internet Security 2019, který nejen že prokázal svoje kvality v nezávislých testech opakovanou detekcí plných 100 procent vzorků virů, ale zároveň svojí činností jen minimálně zatěžuje počítač. Nová generace antiviru využívá umělou inteligenci pro včasnou detekci nejnovějších typů virů, ochrání váš počítač během surfování na internetu, při využívání sociálních sítí i před vyděračskými úroky prostřednictvím tzv. ransomwaru. Antivir navíc obsahuje správce hesel pro rychlé a bezpečné přihlašování k internetovým službám a profily nastavení respektující vaši aktuální činnost s počítačem. Díky nim antivir neruší oznámeními ani si nenárokuje dodatečný výkon počítače během sledování filmů nebo hraní her. Bitdefender svůj antivir neustále vylepšuje, takže ve verzi označené letopočtem 2019 najdeme například funkce Adaptive Network Protection, která včas zastaví všechny pokusy o napadení vašeho počítače, stejně jako vlastní VPN službu pro bezpečné, šifrované připojení k síti i přes veřejné Wi-Fi hotspoty.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Funkčně neomezenou verzi antiviru Bitdefender Internet Security 2019 můžete po aktivaci používat k ochraně celkem tří zařízení po dobu půl roku, samozřejmě včetně updatů a průběžných aktualizací databáze virů a škodlivého softwaru. Běžná cena ročního předplatného programu pro tři zařízení je necelých 1 000 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Díky režimu »Autopilot«, nemusíte v programu Bitdefender Internet Security nic dalšího nastavovat, ani se o antivir nějak zvlášť starat. Když jej vypnete, můžete si sami zvolit provozní režim antiviru, podle svojí aktuální činnosti s počítačem. Samozřejmě je možné přímo z hlavního okna spouštět antivirové testy. Uživatelské profily najdete v »Nastavení | Profily«, kde lze upravit chování antiviru podle činnosti, kterou právě s počítačem vykonáváte. Antivir může omezit své aktivity na pozadí, když hrajete hry a potřebujete maximální výkon, nebo třeba posílit ochranu e-mail v pracovním profilu. Pokud se nechcete starat o nastavení, použijte automatickou volbu. Správce hesel, jehož nastavení najdete v nabídce »Soukromí«, chrání jediným hlavním heslem šifrovanou databázi s přihlašovacími údaji k internetovým službám i jakékoli další citlivé údaje, které mu svěříte. Plug-iny pro Internet Explorer, Firefox a Chrome zajistí snadné použití hesel v internetových prohlížečích.

Nejlépe vybavenou variantou bezpečnostních řešení známého výrobce antivirů je Bitdefender Total Security. Oproti řešení Bitdefender Internet Security obsahuje navíc například i moduly na šifrování dat, ochranu ztracených či odcizených zařízení nebo optimalizaci výkonu počítače. V rámci řešení Bitdefender Total Security 2019 lze chránit rovněž počítače Apple s macOS nebo smartphony a tablety s Androidem a iOS. Bitdefender Total Security 2019 lze v rámci jednoho předplatného nasadit až na pět zařízení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení