Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Bitdefender Total Security 2020

Bitdefender Total Security 2020

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. Tříměsíční verze - Chip 09/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete svůj počítač opravdu spolehlivě zabezpečit před viry a další havětí? Pak se nemůžete spolehnout na antivir vestavěný ve Windows.

Produkty Bitdefender patří tradičně k absolutní špičce mezi softwarem pro zabezpečení počítače před viry a všemi dalšími typy útoků z internetu. Nejinak je tomu u plné verze programu Bitdefender Total Security 2020, který nejen že prokázal svoje kvality v nezávislých testech opakovanou detekcí plných 100 procent vzorků virů, ale zároveň svojí činností jen minimálně zatěžuje počítač. Nová generace antiviru využívá umělou inteligenci pro včasnou detekci nejnovějších typů virů, ochrání váš počítač během surfování na internetu, při využívání sociálních sítí i před vyděračskými úroky prostřednictvím tzv. ransomwaru. Antivir navíc obsahuje správce hesel pro rychlé a bezpečné přihlašování k internetovým službám a profily nastavení respektující vaši aktuální činnost s počítačem. Díky nim antivir neruší oznámeními ani si nenárokuje dodatečný výkon počítače během sledování filmů nebo hraní her.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi antiviru Bitdefender Total Security 2020 můžete po aktivaci používat k ochraně celkem pěti zařízení po dobu 90 dní, samozřejmě včetně průběžných aktualizací databáze virů a škodlivého softwaru. Běžná cena ročního předplatného programu Bitdefender Total Security pro pět zařízení je necelých 1 200 korun. Licence nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Díky režimu »Autopilot«, nemusíte v programu Bitdefender Total Security nic dalšího nastavovat, ani se o antivir nějak zvlášť starat. Když jej vypnete, můžete si sami zvolit provozní režim antiviru, podle svojí aktuální činnosti s počítačem. Samozřejmě je možné přímo z hlavního okna spouštět antivirové testy. Uživatelské profily najdete v »Nastavení | Profily«, kde lze upravit chování antiviru podle činnosti, kterou právě s počítačem vykonáváte. Antivir může omezit své aktivity na pozadí, když hrajete hry a potřebujete maximální výkon, nebo třeba posílit ochranu e-mail v pracovním profilu. Pokud se nechcete starat o nastavení, použijte automatickou volbu. Správce hesel, jehož nastavení najdete v nabídce »Soukromí«, chrání jediným hlavním heslem šifrovanou databázi s přihlašovacími údaji k internetovým službám i jakékoli další citlivé údaje, které mu svěříte. Plug-iny pro Internet Explorer, Firefox a Chrome zajistí snadné použití hesel v internetových prohlížečích.

Bitdefender svůj antivir neustále vylepšuje, takže v nové verzi Bitdefender Total Security 2020 najdeme kromě inovací stávajících bezpečnostních funkcí či rodičovské kontroly také nové funkce na ochranu uživatele před sledováním jeho pohybu na internetu nebo kontrolu mikrofonu před jeho zneužitím špehovacími aplikacemi. Vylepšeny byly také funkce mobilní verze Bitdefenderu pro Android a iOS. V iPhonech a iPadech vás bude nyní Bitdefender chránit i před podvrženými a škodlivými weby.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení