Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

BullGuard Internet Security

BullGuard Internet Security

BullGuard Internet Security je komplexní bezpečnostní řešení na ochranu počítače před škodlivým software, útoky z internetu i ztrátou důležitých dat. Plná verze - Chip 07/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Řešení typu vše v jednom šetří čas při instalaci i konfiguraci a během svého provozu konzumuje jen minimum systémových prostředků.

Aplikace BullGuard Internet Security zastane všechny důležité úlohy při zabezpečení počítače. Její antivirové jádro si pravidelně odnáší nejvyšší ocenění v testech spolehlivosti, ve kterých si poradí se všemi typy škodlivého softwaru. Další úroveň ochrany poskytují funkce na detekci vyděračského softwaru (ransomwaru) i podezřelých aktivit malwaru. Bezpečné surfování na internetu zase zajistí ochrana před podvrženými webovými stránkami, stejně jako rodičovská kontrola obsahu navštěvovaných webových stránek. Zabezpečení dále posiluje i firewall, kterému neuniknou žádné podezřelé síťové aktivity, směřující dovnitř i ven z vašeho počítače. Aby toho nebylo málo, umí BullGuard Internet Security také optimalizovat výkon počítače a vyčistit zbytečná data z jeho pevného disku. V tzv. herním režimu pak potlačí všechny aktuálně zbytečné aktivity a rezervuje maximum výkonu pro náročné aplikace.

  • Jazyk: česky
  • Windows Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Pro čtenáře Chipu je připravena plná verze programu BullGuard Internet Security 2018, použitelná po dobu jednoho roku na dvou zařízeních. Samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace databáze virů a škodlivého softwaru. Roční licence programu BullGuard Internet Security 2018 přijde zhruba na 1 500 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Řešení BullGuard Internet Security se skládá z několika modulů, ovládaných ve společném uživatelském rozhraní. Na první pohled pak vidíte, že je se zabezpečením počítače něco v nepořádku a můžete provést nápravu. Funkce na zálohování dat a rodičovskou kontrolu je třeba nejprve nakonfigurovat. Do standardní výbavy komplexních bezpečnostních řešení se pomalu dostávají i funkce na optimalizaci výkonu počítače. Obsahuje je i program BullGuard Internet Security, který umí vyhledat a odstranit pozůstatky po surfování na internetu, zrychlit start počítače nebo najít a odstranit zbytečné soubory. Rodičovská kontrola funguje na základě uživatelských profilů, kdy lze například na základě věku uživatele filtrovat obsah internetových stránek. Kromě obsahového filtru jsou k dispozici také seznamy povolených a zakázaných aplikací nebo možnost limitovat čas a celkovou dobu používání internetu.

BullGuard nabízí hned několik různých variant svého bezpečnostního softwaru. Edici Internet Security, připravenou na Chip DVD, doplňuje základní edice Antivirus a nejlépe vybavená verze Premium Protection. V nejvyšší edici jsou navíc k dispozici funkce na ochranu identity uživatele při internetových transakcích a kontrolu celkového zabezpečení a potenciálních bezpečnostních rizik domácí sítě. Tato funkce prověří zabezpečení všech připojených zařízení, včetně IP kamer, dětských chůviček nebo třeba chytrých termostatů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨