Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

CopyTrans Manager

CopyTrans Manager

CopyTrans Manager zajišťuje synchronizaci a přenos dat mezi počítačem s Windows a iOS zařízeními bez nutnosti instalace iTunes. Freeware verze - Chip 01/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Nechcete se štvát s iTunes jenom pro sdílení hudby? Stačí jednoduchý nástroj, ve kterém akorát přesunete skladby stejně jako u ostatních smartphonů.

 CopyTrans Manager se specializuje na co nejrychlejší a nejintuitivnější přenos hudby z počítače s Windows do iOS zařízení, a to bez nutnosti instalace iTunes a obstrukcí s ním spojených. O zátěži celého počítače a obtížně ovladatelném rozhraní iTunes ani nemluvě. Celý program CopyTrans Manager se přitom vejde do jednoho okna, do kterého skladby stačí jen přesunout, podobně jako do běžného adresáře a přesun do iPhonu už jen jedním tlačítkem potvrdit. Svým rozhraním se program podobá velmi zjednodušenému iTunes, stejným způsobem lze zde skladby organizovat a třídit, tvořit z nich vlastní playlisty a editovat jejich ID3 tagy, tedy informace o skladbě včetně názvu alba, autora, žánru, ale i celého textu či obalu alba, který je automaticky přirazen z internetového vyhledání. Součástí CopyTrans Manageru je samozřejmě také zabudovaný hudební přehrávač a kromě hudby dokáže program přenášet i videa, podcasty, audioknihy a vlastní vyzváněcí tóny. Pokud byste ovšem chtěli dosáhnout funkční komplexnosti bezplatného iTunes, je potřeba od CopyTrans dokoupit podprogramy pro správu kontaktů, poznámek, kalendáře, fotografií a knihovny iTunes.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Časově neomezená freewarová verze. Informace o bezpečnosti dat hledejte v nápovědě.

Hoď do složky: Na rozdíl od zbytečně komplikovaného iTunes funguje v CopyTrans Manageru přenos skladeb stejně jako u ostatních smartphonů – stačí přesunout soubory do adresáře a je hotovo. Ve stejném okně se skladby také organizují, editují a skládají do playlistů. Nejen manažer: Kromě samotné organizace a práce se skladbami je prostřednictvím zabudovaného přehrávače také možné si jednotlivé skladby nebo celé vlastní playlisty i poslechnout. Zde lze také skladbám přiřazovat hodnocení, podle kterého se poté třídí. Kompletní knihovna: Samotný CopyTrans Manager se zaměřuje výhradně na přenos audio a video souborů, pro práci s dalšími typy dat je tedy třeba využít dalších nástrojů z balíku CopyTrans. Ty například dokážou dále přenášet i fotky, kontakty, kalendáře a aplikace, za některé funkce je ale potřeba si po uplynutí dema připlatit.

CopyTrans Manager se zaměřuje především na přívětivost uživatelského rozhraní a rychlý přístup ke sdílení souborů, jeho funkce se tedy soustředí pouze na samotný přenos audio a video souborů. Pro práci s dalšími typy souborů lze využít ostatních nástrojů z balíku CopyTrans, mezi které patří také bezplatné nástroje na přenos aplikací, záloh iOS zařízení a dat na iCloudu nebo placené na přenos fotek, kontaktů, zpráv a kalendářů a tvorbu záloh celé iTunes knihovny.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨