Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Driver Care Pro

Driver Care Pro

Program Wise Driver Care se stará o aktuálnost ovladačů hardwaru ve vašem počítači. Aplikace detekuje hardware a stáhne k němu nejnovější ovladač. Plná verze - Chip 02/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Komu by se chtělo stále dokola kontrolovat aktuálnost ovladačů pro hardware, aby všechna zařízení poskytovala optimální výkon?

 Program Wise Driver Care pracuje s databází více než 600 tisíc různých typů a modelů hardwaru od dlouhé řady výrobců, aby mohl spolehlivě identifikovat hardwarovou výbavu vašeho počítače. Na základě rychlé kontroly zjistí Wise Drive Care stav aktualizací ovladačů pro váš hardware a pokud je třeba, stáhne a instaluje nejnovější ovladače z internetu. Aktuálnost ovladačů má přitom velký význam nejen pokud jde o optimální výkon vašeho hardwaru, ale také z hlediska zabezpečení a stability vašeho počítače. Mezi další užitečné funkce programu Wise Driver Care patří i zálohování instalovaných ovladačů a možnost jejich následné obnovy, třeba v případě reinstalace počítače. Šikovná je také funkce, která vyhledá pozůstatky po ovladačích již nepoužívaného hardwaru nebo zbytky instalačních souborů, které lze odstranit a uvolnit tak místo na disku počítače.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Plnou verzi programu Wise Driver Care v ceně 700 korun můžete používat do 18. ledna 2019, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Instalaci programu je třeba provést do 18. března letošního roku. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po rychlé kontrole hardwaru a instalovaných ovladačů vám Wise Driver Care hned sdělí, ke kterým zařízením jsou k dispozici aktuální ovladače. Ty můžete nechat rovnou stáhnout a instalovat. Ve stejném okně najdete i funkci na odstranění nepotřebných souborů starých ovladačů. Jednou z funkcí aplikace Wise Driver Care je rovněž »Detekce hardwaru«, tedy jednoduchá diagnostika základních komponent vašeho počítače, spojená se zhodnocením jejich výkonu. Rychle získáte alespoň základní přehled o hlavních součástí vašeho stroje a jeho kondici. Kromě hlavní nabídky funkcí má Wise Driver Care 365 rovněž i sadu funkcí, označených jako »Nástroje«, které slouží k opravě častých problémů s počítačem, konkrétně s jeho zvukovým výstupem a připojením k síti. Nástroje se pokusí identifikovat problém a vyřešit jeho příčinu.

Nabídka nastavení programu Wise Driver Care neobsahuje mnoho položek, ale přesto se vyplatí ji navštívit. Můžete se zde například rozhodnout, zdali budete preferovat stabilní verze ovladačů hardwaru, nebo budete instalovat vždy nejnovější dostupnou verzi. Dále nechybí ani předvolby oznamování nových verzí ovladačů nebo důležitá funkce, která před aktualizací ovladače vždy, pro všechny případy, vytvoří bod obnovy Windows.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨