Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Hasleo Data Recovery Pro 3.7

Hasleo Data Recovery Pro 3.7

Program Hasleo Data Recovery je velmi efektivní při obnově nechtěně smazaných či jiným způsobem ztracených souborů z různých paměťových médií. Plná verze - Chip 01/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Potřebujete zachránit data z pevného disku, USB klíčenky, paměťové karty či jakéhokoli jiného úložného média? Spolehněte se na profesionální software.

Nástrojů na obnovu nechtěně smazaných souborů existuje celá řada a značně se liší svojí úspěšností při záchraně ztracených dat. Vysokou úspěšnost vykazuje aplikace Hasleo Data Recovery, která je zároveň velmi snadno ovladatelná a použitelná. V edici Professional, kterou najdete na Chip DVD, si program poradí s pevnými disky a paměťovými médii se všemi běžnými souborovými systémy (FAT 12/16/32, exFAT a NTFS) a rovněž i s různými typy diskových oddílů, včetně diskových polí v zapojeních RAID 0, 1 či 5. K dispozici jsou přitom dvě metody vyhledávání a obnovy ztracených dat, lišící se svojí důkladností – a v souvislosti s tím také dobou, potřebnou pro analýzu obsahu paměťového média, resp. vyhledání smazaných dat schopných obnovy. Při vyhledávání dat k záchraně se Hasleo Data Recovery soustředí především na fotky, zvukové soubory, dokumenty, videa či e-maily, ale obnovit lze i soubory dalších typů.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace Hasleo Data Recovery v ceně 800 korun můžete po jednoduché registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení do konce roku 2018, ovšem bez nároku na technickou podporu a budoucí aktualizace. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Program Hasleo Data Recovery má velmi jednoduché ovládání. Pro obnovu smazaných dat budete potřebovat jen funkce »Deleted File Recovery« a »Deep Scan Recovery«, lišící se důkladností vyhledávání ztracených souborů. funkce »BitLocker Data Recovery« je dostupná jen v nejvyšších verzích aplikace. Po prohledání zvoleného pevného disku či jiného paměťového média vypíše Hasleo Data Recovery přehled souborů, které lze obnovit. Přepnutím na kartu »Type« můžete data k obnově volit podle jejich typu (fotky, dokumenty, e-maily atd.). Obnovované soubory vždy ukládejte na jiný než zdrojový disk. Aplikace Hasleo Data Recovery může běžet rovněž z bootovacího DVD nebo USB flash disku. Tato možnost se hodí ve chvíli, kdy potřebujete zachránit data z havarovaného počítače, na kterém nelze spustit operační systém. Potřebnou funkci na vytvoření bootovacího disku najdete v hlavní nabídce pod volbou »Create Emergency Disk«.

Schopnosti běžných nástrojů na záchranu ztracených dat zpravidla přestávají stačit v okamžiku, kdy se jedná o obnovu dat ze šifrovaných úložišť. To může být i problém uživatelů počítačů s novějšími verzemi operačního systému Windows, kteří si v zájmu ochrany svých dat aktivovali bezpečnostní funkci BitLocker. Také pro takové případy má ale Hasleo Data Recovery řešení. Ve vyšších edicích, označených jako Ultimate a Technician, si aplikace poradí právě i s disky zašifrovanými prostřednictvím funkce BitLocker. 

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨