Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

InPixio Premium

InPixio Premium

V aplikaci InPixio rychle upravíte snímky pořízené smartphonem i digitálním fotoaparátem a také je můžete vylepšit celou řadou efektů. Plná verze - Chip 09/2018.

Nevyhovuje vám upravování fotek na displeji smartphonu? Pak s nimi můžete pracovat na počítači, aniž přijdete o snadné ovládání a šikovné funkce.

Program InPixio Photo Editor Premium se v mnohém podobá mobilním aplikacím na úpravy fotek pro smartphony a tablety. Nabízí základní funkce na otáčení nebo ořezávání snímků, korekci expozice a barev nebo třeba změnu velikosti a vytváření výřezů s daným poměrem stran. To ale samozřejmě nemůže v dnešní době stačit, takže další skupina nástrojů programu InPixio Photo Editor zahrnuje například velmi rozsáhlou sadu kreativních filtrů i detailně nastavitelné nástroje na rozostření vybraných částí snímků, přidání efektu vinětace nebo třeba překrytí fotky texturou. Výsledky veškerých úprav zobrazuje InPixio Photo Editor v živém náhledu, společně s originální podobou snímku. Po dokončení hlavních úprav pak můžete doplnit ještě rámeček nebo textové popisky a pak hotový snímek uložit do počítače a třeba také rovnou nahrát ke svému profilu na sociálních sítích.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu InPixio Photo Editor můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena roční licence programu je kolem 660 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Práce s programem InPixio Photo Editor začíná výběrem snímku, který budete chtít upravovat. Pak se vám otevře prostředí s dostupnými nástroji a efekty. Vedle běžných úprav jako ořezávání nebo otáčení snímků nabízí InPixio Photo Editor třeba také korekci barev nebo třeba nastavení rozostření, vinětace atd. Efekty a další nástroje na úpravy snímků lze do značné míry nastavovat, přičemž v rozdělném náhledu vždy ihned vidíte výsledek po úpravách oproti originálnímu snímku. Velmi užitečná je přitom funkce »Save settings as new effect«, se kterou si můžete uložit nastavení pro opakované použití. Upravené snímky můžete z programu InPixio Photo Editor exportovat v běžných formátech, ale třeba je také rovnou nahrávat na sociální sítě. Pro zpracování většího množství fotografií slouží funkce »Batch Export«, která umí převádět, přejmenovávat a měnit velikost celých sad snímků.

Pod značkou InPixio najdete nejen program Photo Editor, ale také řadu dalších aplikací, spojených s fotografiemi a grafikou – a to nejen pro použití v počítači. Za pozornost stojí například Photo Editor by InPixio, aplikace určená pro úpravu fotek v iPhonech a iPadech, která nabízí základní funkce zdarma a pokročilou výbavu formou nákupů v aplikaci. Program Photo Clip, dostupný ve verzích pro Windows i macOS pak umí ze snímků automaticky odstraňovat nežádoucí objekty.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení