Menu
Časopis Chip

JetDrive 9

JetDrive 9

Program Abelssoft JetDrive 9 je praktický nástroj, pomocí kterého snadno defragmentujete pevné disky i registry Windows, a vrátíte tak svému počítači jeho ztracenou rychlost. Plná verze - Chip 03/2017.

Jednoduchý nástroj, který udržuje data na pevných discích v optimálním rozložení a bez složitého nastavování rychle odstranit chyby v registru Windows.

Pomocí plné verze programu Abelssoft JetDrive 9 snadno zrychlíte běh pevných disků a optimalizujete registry operačního systému Windows. Program během defragmentace dokáže také detekovat případné chyby na disku a automaticky je opravit, bude-li to možné. Program zvládne i defragmentaci souborů, k nimž je standardně blokován přístup operačním systémem. Pomocí speciálního algoritmu pro defragmentaci registru Windows pak dostanete do optimální kondice i svůj operační systém.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 800 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Program při každém spuštění nejprve analyzuje obsah počítače a poté zobrazí všechny připojené pevné (i logické) disky. Program opět nejdříve provede analýzu disku, který chcete defragmentovat. Během tohoto procesu zjistí, které sektory disku obsahují fragmentované soubory, defragmentované soubory a další typy. Nakonec program provede defragmentaci disku a po jejím dokončení zobrazí jednoduché informační okno. Kliknutím na tlačítko »OK« dialogové okno uzavřete.

Rozhraní programu JetDrive je velmi přehledné a jeho ovládání opravdu snadné. Nevadí tak ani chybějící lokalizace do českého jazyka. Po spuštění program analyzuje počítač a zobrazí všechny připojené pevné disky. Chcete-li defragmentovat jen některý z více disků resp. nespouštět defragmentaci registrů Windows, stačí zrušit zaškrtnutí u příslušného výběrového políčka, a poté kliknutím na tlačítko »Defrag« optimalizaci vybraného disku (resp. registrů) spustit. Nakonec již jen stačí vyčkat, dokud program analýzu a defragmentaci disku resp. registrů nedokončí. Upozornění! Délka celého procesu deferagmentace je závislá jak na výkonu počítače, tak velikosti a míře zaplnění disku, a může trvat i několik hodin!

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2017.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání