Menu
Časopis Chip

Kaspersky Safe Kids

Kaspersky Safe Kids

Kaspersky Safe Kids | Krabice: koláž CHIPu

S Kaspersky Safe Kids získáte kontrolu nad tím, jak se svými zařízeními pracují vaše děti a jak využívají internet – v mobilu, tabletu i počítači. 6měsíční verze - Chip 06/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud máte menší děti, měli byste vědět a regulovat, kolik času tráví na internetu, jaké stránky navštěvují, jaká videa si přehrávají a s kým se baví.

Ani malé děti se dnes neobejdou bez tabletů, smartphonů nebo počítačů, ale pokud jim je rodiče poskytnou na hraní bez jakékoli kontroly, může to skončit velkými nepříjemnostmi. Kromě toho, že budou děti s mobilním zařízením trávit neúměrné množství času, hrozí jím samozřejmě i rizika během surfování po internetu nebo komunikace s neznámými lidmi.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Aplikace Kaspersky Safe Kids tato rizika minimalizuje, když umožňuje nejen sledovat využívání mobilních zařízení a počítačů dětmi, ale také jej umí podstatně omezit. Rodičům stačí provést jen dva jednoduché kroky: instalovat aplikaci Kaspersky Safe Kids na svoje i dětské zařízení a vytvořit si uživatelský účet. Následně mohou rodiče vytvořit dítěti kontrolovaný uživatelský profil, v rámci kterého budou děti moci využívat svoje zařízení jen v určenou nebo maximální dobu, omezí se okruh povolených webových stránek a limituje instalace a použití aplikací.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • Registrace do konce 06/2020

Plnou verzi aplikace Kaspersky Safe Kids můžete po registraci používat po dobu šesti měsíců, včetně všech aktualizací. Roční předplatné aplikace Kaspersky Safe Kids vyjde na 205 korun. Licence nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Získaný kód nelze použít k prodloužení jiné licence.

Rodičovská nastavení aplikace Kaspersky Safe Kids můžete ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu, ale pohodlnější je použití webového rozhraní vašeho účtu My Kaspersky. Můžete zde například zjistit, kde se vaše dítě, resp. jeho zařízení, právě nachází. Asi nejdůležitější nastavení aplikace Kaspersky Safe Kids spočívá v rodičovské kontrole navštěvovaných stránek. Podle věku dítěte je automaticky nastaveno základní filtrování, ale určitě se vyplatí nastavení překontrolovat a případě upravit. Při pokusu o návštěvu stránek se zakázaným obsahem bude rodič informován. Monitoring sociálních sítí je nutné ve webovém rozhraní Kaspersky Safe Kids nejprve aktivovat, abyste následně mohli kontrolovat, s kým se vaše děti na sociálních sítích baví a jaký obsah sledují a samy sdílejí. Nezapomeňte také aktivovat a nastavit časové limity pro používání dětských zařízení.

Zatímco v počítačích s Windows můžete dětskou kontrolou prostřednictvím aplikace Kaspersky Safe Kids nasadit na již existující uživatelský účet dítěte, v androidových zařízeních je nutné aplikaci přidělit všechna potřebná oprávnění. Není to ale nic složitého – ovládání aplikace je v češtině a všemi potřebnými nastaveními vás provede. Při nastavení profilu dítěte jsou pak podle jeho věku automaticky zvolena i základní omezení.

 

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2020

Obsah: Všechna témata Chipu 06/2020


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení