Menu
Časopis Chip

MakeUp Director

MakeUp Director

MakeUp Director umožní uživateli retušovat fotografie. Po namapování obličeje na snímku se lze s pomocí zautomatizovaných nástrojů rychle dopracovat k dokonalému portrétu. Plná verze - Chip 07/2017.

Speciální aplikace vám pomůže s retušováním fotografií nebo návrhy líčení pro každou příležitost.

Kdo říká, že jsou počítače jen pro chlapy? Do aplikace CyberLink MakeUp Director je možné vložit vlastní portrétní fotografii, nebo lze pracovat s připravenými snímky modelek a modelů. Následně máte k dispozici obrovskou paletu nástrojů na tvorbu dokonalého make-upu. Můžete začít vyhlazením vrásek a dalších nedokonalostí pleti, zvýrazněním kontur tváře nebo aplikováním pudřenky ve vybrané barvě a se zvolenou intenzitou. Další nástroje slouží ke zvýraznění očí. Připraveny jsou konturovací tužky, oční stíny, řasenky i tužky na obočí. Pomocí dalších funkcí lze zdůraznit oči, odstranit podoční vaky, upravovat oční víčka nebo měnit barvu duhovky. Pokračovat můžete vybělením zubů, rozšířením úsměvu a volbou barvy rtěnky. Nakonec ještě můžete zvolit barvu vlasů a její intenzitu. Po celou dobu se můžete pohybovat vzad a vpřed jednotlivými kroky a také sledovat stav před a po aplikaci make-upu na rozděleném náhledu.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu CyberLink MakeUp Director můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních nebo časových omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena licence programu CyberLink MakeUp Director je kolem 1 300 korun. Čtenáři Chipu mohou využít speciální nabídku na upgrade za 699 Kč na novou verzi. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V programu CyberLink MakeUp Director je připraveno několik portrétů modelek, se kterými můžete pracovat a zkoušet si na nich make-up. V případě použití vlastní portrétní fotografie je třeba na snímku označit kontury obličeje, očí, nosu a úst, aby mohla aplikace se snímkem dále pracovat. V aplikaci CyberLink MakeUp Director najdete tolik nástrojů, jako v nejlepším kosmetickém studiu. U všech nástrojů lze volit barvy a jejich intenzitu a sledovat stav před a po jejich aplikaci. Jednotlivé kroky lze vracet zpět, jako v kterémkoli grafickém editoru. Kromě nástrojů v nabídce »Makeup« nabízí CyberLink MakeUp Director také celou řadu připravených stylů vzhledu, se kterými lze dále pracovat. Najdete je v nabídce »Looks« na kartách »Natural« a »Costume«. Vlastní vzhledy si můžete uložit nebo je třeba rovnou z programu vystavit na Facebooku.

Program CyberLink MakeUp Director odkazuje také na šikovné mobilní aplikace, určené pro smartphony a tablety s Androidem a iOS. Jde o aplikace YouCam Makeup, YouCam Nails a YouCam Perfect na virtuální tvorbu make-upu, lakování nehtů a úpravu fotografií přímo v mobilním zařízení. Základní verze těchto aplikací jsou ke stažení zdarma, ale obsahují reklamu. Za varianty bez reklamy a bohatší funkční výbavou je třeba zaplatit.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2017.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání