Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

MovieJack 4

MovieJack 4

MovieJack je snadno ovladatelný downloader pro stahování videí ze serverů YouTube, Vimeo, Dailymotion a dalších s možným převodem do MP3 souborů. Plná verze - Chip 01/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Rádi byste si na cesty vzali pár videí z YouTube, ale netušíte, jak je stáhnout? S MovieJackem pouze zkopírujete adresu a za pár minut hotovo.

Pokud patříte mezi uživatele, kteří mají radši sbírku videa a hudby na svém pevném disku nebo v přehrávači a většinu inspirace čerpáte z on-line multimediálních serverů jako je YouTube, Vimeo a Dailymotion, může vám být MovieJack dobrým pomocníkem. Jedná se o velmi intuitivní program, do kterého jednoduše zkopírujete adresu požadovaného videa a spustíte stahování. Připravena je i možnost stahování více videí v dávce postupně za sebou. Do fronty lze přidávat libovolný počet videí z různých zdrojů. V nastavení můžete zvolit kvalitu stahovaných videí od varianty Mobile (velmi malé, nízká kvalita videa i zvuku) až po 4k (pokud to video umožňuje, v opačném případě se stáhne co nejvyšší kvalita). V našem případě se osvědčilo vše stahovat do kvality videa full HD 1080p. Pokud jste níže zaškrtli možnost »Automatically convert to MP3«, tak na výstupu najdete vedle videa i hudební soubory. Je však nutné počítat s časově náročnějším procesem. Kvalita MP3 je rovněž nastavitelná a je samozřejmě ovlivněná i kvalitou zvuku zdrojových videí. Pro MP3 se nám osvědčilo stahovat videa v kvalitě HD Ready 720p. Pro použití programu mluví i stále častější reklamní přestávky, které jsou vkládané do přehrávání videa. Ty se ve stažených souborech samozřejmě neobjevují.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 01/2018
  • Info: moviejack.org
  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plná verze programu na 1 rok v ceně 550 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí s možnosti updatu, ovšem bez technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hlavní okno programu. Počet souběžně stahovaných videí lze upřesnit v nastavení. Pokud máte zaškrtlé »Automatically convert to MP3«, vedle staženého videa se objeví i MP3 audio soubor. Velmi jednoduché nastavení s pár hlavními volbami, jako je výběr jazyku (čeština se zde bohužel nevyskytuje), upřesnění počtu paralelních stahování a výběr kvality stahovaných videí - doporučujeme HD720 jako nejnižší variantu, ideálně HD1080 či pro vlastníky 4K televizí - UltraHD_4K.

Na oficiálních stránkách najdete podporu dalších dvou webových multimediálních úložišť: Clipfish a Vevo. Ty však prozatím nejsou pro ČR dostupné. Výrobce také poukazuje na přípravu stahování celých playlistů. Tato možnost se má po updatu objevit v příštích verzích programu.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2018


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨