Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Music Studio 2018

Music Studio 2018

V programu Ashampoo Music Studio lze kompletně zpracovávat hudbu v počítači, bez nutnosti používat externí nástroje či kodeky. Plná verze - Chip 10/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete převádět hudbu z CD do MP3 a dalších formátů, nebo třeba vypalovat z hudebních skladeb nové disky? Vše najdete na jednom místě.

Music Studio je univerzální řešení pro práci s digitální hudbou v počítači. V tomto snadno ovladatelném programu nejdete například funkce na ukládání hudebních skladeb na disk počítače v komprimovaných (např. MP3) i nekomprimovaných (třeba WAV) hudebních formátů, nebo naopak vypalování nových hudebních disků z vlastních zvukových souborů. Ashampoo Music Studio si poradí i s převody různých formátů hudebních souborů, abyste si mohli pohodlně připravit hudbu pro přehrávání ve svém smartphonu. Šikovnou funkcí je také možnost ukládat zvukovou stopu z videí, se kterou si do hudebního souboru můžete uložit třeba záznam koncertu z DVD. Zapomenout bychom ale neměli ani na možnost záznamu zvuku z mikrofonu či jiného zdroje připojeného k počítači nebo funkce na uspořádání hudební sbírky a vytváření obalů na CD s využitím informací stažených z internetové hudební databáze.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 550 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ve stručném popisu aplikace Ashampoo Music Studio ani nemáme možnost vyjmenovat všechny funkce tohoto šikovného programu, dostupné prostřednictvím přehledné navigace ve výchozím okně. Za pozornost stojí určitě i nástroj na mixování skladeb nebo pokročilé úpravy zvukových nahrávek. Obvyklým problémem majitelů rozsáhlých sbírek hudby je přehledné uspořádání všech alb a skladeb a doplnění jednotlivých hudebních souborů o příslušné popisky. Ashampoo Music Studio se o to postará s využitím údajů z internetové databáze a navrch může vytvořit i playlisty nebo obal na CD. Chystáte domácí party? Pak připojte k počítači pořádné reprobedny a použijte nástroje programu Ashampoo Music Studio na mixování hudebních skladeb. Aplikace může přehrávat skladby v nastaveném pořadí, nebo vytvořit hudební mix v jediném souboru s nastavitelnou kvalitou.

Komerční edice programu Ashampoo Music Studio je aktuálně k dispozici v nejnovější verzi s číslovkou 7. Základní výbava placené verze je stejná jako u Ashampoo Music Studio 2018 z Chip DVD, ale navíc získáte například funkci na rychlejší ukládání skladeb z hudebních CD do počítače, vylepšený zvukový editor nebo pokročilejší funkce na mixování skladeb. Pro všechny běžné účely zpracování hudby v počítači si ale jistě vystačíte i s plnou verzí programu z Chipu.

Seznam všech plných verzí v Chipu 10/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení