Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

PDF Combine 6

PDF Combine 6

Program PDF Combine je jednoduchý nástroj, pomocí kterého snadno a rychle spojíte více PDF dokumentů do jednoho souboru. Plná verze - Chip 06/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Potřebujete spojit více PDF dokumentů? Vložit do vytvořeného dokumentu záhlaví a zápatí? Nebo snad přístup k souboru ochránit heslem a jeho obsah zašifrovat? To vše hravě zvládne PDF Combine!

Plná verze programu PDF Combine 6 umožňuje snadno a bez složitého nastavování spojit více PDF dokumentů do jednoho souboru. Stačí v hlavním okně programu vyhledat a vybrat všechny PDF soubory, ze kterých chcete vytvořit jediný dokument, a kliknout na tlačítko »Kombinovat do PDF«. Tím zobrazíte dialogové okno »Total PDF Combine«. Prostřednictvím tohoto dialogového okna pak můžete vytvořit a do výsledného dokumentu vložit záložky, novou titulní stránku a jeho obsah. Dále je možné automaticky do dokumentu vložit záhlaví a zápatí (»Hlavička« / »Patička«), stejné liché nebo sudé stránky (»Duplex«) – a to buď prázdnou stránku nebo libovolnou stránku z jiného PDF dokumentu. Dokument je také možné zašifrovat a přístup k němu ochránit heslem, které je možné vytvořit „dvoustupňově“ – tedy jak pro »vlastníka« dokumentu, tak jen pro jeho »uživatele«. Pomocí hesla pak můžete podle potřeby ochránit nejen přístup k dokumentu, ale volitelně můžete např. jen zablokovat tisk dokumentu, resp. tisk ve vysokém rozlišení, vkládání poznámek, kopírování obsahu dokumentu a úpravy dokumentu. Výsledný dokument je také možno elektronicky podepsat prostřednictvím souboru s certifikátem (formát PFX ). Program je sice z velké většiny přeložen do češtiny, ovšem některé jeho části zůstaly nepřeloženy. Pomocí této verze programu můžete spojovat pouze PDF dokumenty, vyšší »Pro« verze programu navíc umožňuje kombinovat i soubory standardních textových, tabulkových a obrázkových formátů – např. DOC, TXT, XLS, TIFF, JPEG apod.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně cca 1 300 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hlavní okno programu je jednoduše a přehledně uspořádáno. Stačí pomocí integrovaného průzkumníka vyhledat a v prostřední části okna označit ty dokumenty, které chcete sloučit do jednoho souboru, a poté v levém horním rohu okna kliknout na tlačítko »Kombinovat do PDF«. Kliknutím na tlačítko »Kombinovat do PDF« zobrazíte dialogové okno »Total PDF Combine«, pomocí kterého nastavíte všechny požadované parametry a součásti výsledného PDF dokumentu. Můžete zde do připravovaného dokumentu např. vložit záložky, novou titulní stránku a automaticky vytvořit a vložit i jeho obsah. Dokument je také možné zašifrovat a přístup k němu ochránit heslem. Pomocí hesla pak můžete podle potřeby ochránit nejen přístup k dokumentu, ale volitelně můžete např. jen zablokovat tisk dokumentu, resp. tisk ve vysokém rozlišení, vkládání poznámek, kopírování obsahu dokumentu a úpravy dokumentu.

Upozorňujeme dále na zajímavý bezplatný nástroj PDF Page Lock, pomocí kterého můžete v PDF dokumentu zamknout nebo zcela skrýt vybrané stránky. Zbylá část dokumentu pak zůstane viditelná nebo přístupná pro všechny uživatele. Upozornění! Odemykat, resp. zpřístupnit skryté stránky v PDF dokumentu je možné pouze pomocí tohoto programu. Uživatel, který zná přístupové heslo k zamčeným nebo skrytým stránkám, musí pro jejich zpřístupnění vždy použít tento nástroj. Není tedy možné zpřístupnit skryté nebo zamknuté stránky zadáním hesla např. v prohlížeči Acrobat Reader. K dispozici je jak instalační soubor programu, tak i jeho portable verze, kterou si můžete zkopírovat a rovnou spouštět např. z USB flash disku.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨