Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Photo Works projects 3

Photo Works projects 3

Program Photo Works projects 3 obsahuje rozsáhlou nabídku detailně nastavitelných efektů a filtrů na úpravy digitálních fotografií. Plná verze - Chip 03/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud pro vás focení nekončí nastřílením snímků mobilem, ale rádi se svými úlovky dále pracujete, je program Photo Works projects 3 přesně pro vás.

Photo Works projects 3 je funkcemi doslova nabitý program na všestranné úpravy parametrů digitálních fotografií. V rámci nástrojů programu z nabídky »Post-processing« můžete na snímky aplikovat efekty a filtry ze skutečně rozsáhlého výběru, pokrývajícího různé styly zpracování obrazu. Variabilitu úprav fotografií v aplikaci Photo Works projects 3 dále rozšiřuje možnost detailního nastavení parametrů každého z efektů, samozřejmě s živým náhledem výsledku a porovnáním s původní podobou snímku ve společném, rozděleném náhledu. Kromě toho jsou k dispozici dále i nástroje na optimalizaci obrazu, například jeho doostření, potlačení šumu nebo třeba zdůraznění dynamiky barev – opět včetně detailního nastavení výsledného efektu a živého náhledu. Upravenou fotku ještě můžete oříznout na požadovaný poměr stran a pak uložit do některého z běžných obrazových formátů.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Photo Works projects 3 můžete po instalaci a registraci používat bez funkčního a časového omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena licence programu je kolem 550 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Nabídku efektů a filtrů pro umělecké úpravy fotek by mohla programu Photo Works projects 3 závidět lecjaká mobilní aplikace na vylepšení snímků přímo ve smartphonech. Každý efekt lze posuvníky v levé části okna programu doladit do nejmenšího detailu. Náhled snímku před a po úpravách se zobrazuje vpravo nahoře. Efekty a filtry lze v aplikaci Photo Works projects 3 také libovolně kombinovat. Po kliknutí na tlačítko »Combine default settings« se otevře okno s výběrem kombinace efektů a samozřejmě i náhledem snímku po jejich kombinované aplikaci. Prostor pro vaši kreativitu je skutečně obrovský. Pod volbou »Extras | Batch processing« se skrývá funkce na dávkové úpravy celých sérií fotek. Snímky lze automaticky optimalizovat, upravit jim vyvážení bílé barvy, aplikovat na ně některý z nabídky filtrů a převést je do jiného výstupního formátu.

Velmi důležitou funkcí programu Photo Works projects 3 je dávkové zpracování celých sérií snímků podle nastavených parametrů. Tuto funkci najdete v nabídce »Extras | Batch processing« a jejím prostřednictvím lze hromadně aplikovat efekty a filtry, automatickou optimalizaci nebo provést konverzi formátů souborů s fotografiemi. V nastavení funkce stačí jen zvolit zdrojovou složku s fotkami (»Source directory«), způsob jejich hromadné úpravy a rovněž i cílovou složku (»Target directory«) společně s požadovaným formátem výstupních souborů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨