Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

PhotoDirector 7 Deluxe

PhotoDirector 7 Deluxe

PhotoDirector vám ušetří mnoho práce při zpracování a archivaci digitálních fotografií ve vašem počítači i vytváření poutavých prezentací. Plná verze - Chip 01/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Když je potřeba setřídit fotky z dovolené, hromadně je upravit a vytvořit z nich prezentaci, není potřeba opustit okno programu PowerDirector.

PhotoDirector 7 Deluxe je balík nástrojů na kompletní úpravu fotografií, ať už se jedná o jemné retušování, manuální nastavení úrovní, křivek a vyvážení barev, tvorbu HDR, či o opravu zkreslení objektivu. Pro automatizaci celého procesu při hromadné editaci obrázků lze využít přednastavených šablon, nebo vytvořit zcela vlastní šablony pomocí manuálních nastavení jednotlivých nástrojů. Mezi další dílčí nástroje dále patří také klonovací razítko, histogram, odstranění objektů a pozadí, prohození obličejů a široká nabídka štětcových efektů. Výsledné soubory lze dále na závěr opatřit vlastním vodotiskem. Účelem programu je podchytit celý proces tvorby a finalizace obrázků a proto je součástí jeho funkčního vybavení i hromadná organizace, tvorba prezentací i se soundtrackem a efekty přechodů a následný export do rozlišení 2k a příprava na tisk.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 1 300 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. PhotoDirector 9 nabídne navíc například nástroje na editaci 360° fotografií a tvorbu animovaných gifů, timelapse a panoramat z videa.

Manuálně i automaticky: PhotoDirector zahrnuje řadu nástrojů na manuální editaci jednotlivých parametrů fotografií. Pro rychlejší editaci a hromadné užití nabízí však také přednastavené šablony na automatickou aplikaci několika efektů najednou. Nechybí ani možnost tvorby a sdílení vlastních šablon. Efektní prezentace: Upravené obrázky se pro jejich ukázku dají dále poskládat do fotoprezentací. U těch stačí pouze nastavit efekty přechodu, napsat titulky a vybrat hudbu na pozadí a prezentace je na světě. Pro rychlejší sdílení na YouTube lze využít přímého uploadu prostřednictvím programu. Všechny příchutě: Dokončené fotografie lze buď exportovat do jednoho z přednastavených uživatelských profilů, nebo nastavit jednotlivé parametry kvality a formátu zvlášť. Pro větší kontrolu nad hromadným tiskem fotografií nabízí program další organizační nástroje.

Po finalizaci všech fotografií není na škodu je předvést v plné parádě. Pro tuto příležitost zahrnuje PhotoDirector také sadu nástrojů na tvorbu personalizovaných fotoprezentací. Mezi fotografie lze vkládat různé efekty přechodů a přidat vlastní hudbu na pozadí. Jednotlivé fotografie je dále vhodné doplnit o titulky a texty včetně nastavení fontu. Finální produkt je poté možné exportovat do poměru 4:3 nebo širokoúhlých 16:9 a formátů mp4 nebo wmv. Pro potřeby sdílení na YouTube je zabudovaný export a upload přímo prostřednictvím programu.

CyberLink nabízí aplikaci PhotoDirector na úpravu fotek rovněž pro smartphony a tablety s Androidem a iOS. Základní funkce jsou zdarma, další lze dokoupit přímo v aplikaci.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨