Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

PriWeb 2018

PriWeb 2018

Program PriWeb 2018 je zabezpečený webový prohlížeč, který se specializuje na maximální zachování vaší anonymity při surfování na internetu. Plná verze - Chip 08/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Toužíte po bezpečném a anonymní surfování na internetu? Chcete mít přístup na stránky a ke službám, které jsou u nás blokovány? Tohle všechno vám spolehlivě zajistí šikovný prohlížeč PriWeb.

Webový prohlížeč PriWeb vám prostřednictvím připojení k virtuální privátní síti (VPN) poskytne bezpečné a anonymní brouzdání na internetu. Program k tomuto účelu využívá servery umístěné v různých zemích světa – např. v Německu, USA, Nizozemí nebo ve Francii. Prohlížeč díky anonymnímu VPN připojení umožňuje přístup i k různým webovým službám a internetovým stránkám, které jsou pro naši zemi „teritoriálně“ zablokované. Pomocí nastavení programu pak můžete např. určit, aby program ukládal naposledy použitou VPN, přerušil načítání stránek s příliš dlouhým čekáním na odezvu serveru, blokoval vyskakovací okna nebo oblíbené stránky automaticky otevřel na nové záložce. PriWeb je vhodné použít například k bezpečnému přístupu v neznámých sítích, třeba na dovolené ve veřejné hotelové Wi-Fi.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu zahrnující 5 GB datový balíček v ceně cca 250 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Spuštění anonymního surfování v prohlížeči PriWeb je velmi snadné. Stačí vedle adresního řádku kliknout na tlačítko »Select VPN« a ze zobrazené nabídky vybrat VPN server v požadované zemi. Chcete-li se nyní dostat např. na některé nedostupné stránky ve Spojených státech, zvolte příslušný server. Díky anonymnímu VPN serveru umístěném v USA se dostanete např. i na stránky zpravodajského serveru LA Times, který v současné době kvůli novým pravidlům týkající se ochrany osobních údajů (GDPR) blokuje evropským uživatelům přístup ke svému webovskému portálu. Pomocí nastavení programu můžete např. určit, aby program ukládal naposledy použitou VPN, přerušil načítání stránek s příliš dlouhým čekáním na odezvu serveru, blokoval vyskakovací okna nebo oblíbené stránky automaticky otevřel na nové záložce.

Nastavení anonymního surfování v prohlížeči je opravdu velmi snadné. Stačí vedle adresního řádku kliknout na tlačítko »Select VPN« a ze zobrazené nabídky vybrat VPN server v požadované zemi. Chcete-li se nyní dostat např. na některé nedostupné stránky ve Spojených státech, zvolte příslušný server. S ohledem na nová pravidla týkající se ochrany osobních údajů (GDPR) blokují evropským uživatelům v současné době přístup ke svým stránkám i některé americké zpravodajské weby – např. LA Times, Chicago Tribune a New York Daily News. Pokud chcete naopak anonymní brouzdání ukončit, stačí opět kliknout na tlačítko »Select VPN« a ze zobrazené nabídky vybrat příkaz »Do not use a VPN!«.

Seznam všech plných verzí v Chipu 08/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨