Menu
Časopis Chip

Sticky Password Premium

Sticky Password Premium

Sticky Password Premium | Krabice: koláž CHIPu

Sticky Password patří k nejlépe vybaveným správcům hesel. Bezpečně se postará o všechny citlivé údaje a bude je synchronizovat mezi různými zařízeními. Plná verze - Chip 07/2022.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Správci hesel poskytují mnohem lepší služby než funkce na ukládání přihlašovacích údajů vestavěné v internetových prohlížečích – a jsou také bezpečnější.

Pro ochranu hesel a dalších citlivých informací používá Sticky Password 256bitové AES šifrování. Bezpečnost šifrované databáze je posílena i možností dvoufaktorové autentizace, tedy odemykání kombinací hlavního hesla a unikátního bezpečnostního kódu. Ani výrobce programu Sticky Password přitom nikdy nezíská přístup k vašemu hlavnímu heslu, takže jej v případě ztráty nelze nijak resetovat. Unikátní je i možnost synchronizace databáze hesel mezi zařízeními na všech běžných platformách, které může probíhat prostřednictvím cloudu, ale také přes domácí Wi-Fi síť, aby citlivá data (byť v zašifrované podobě) neputovala po internetu.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Doplňky pro internetové prohlížeče Edge, Firefox, Chrome, Opera i mnoho dalších automaticky ukládají zadávaná hesla do šifrované databáze a pomohou vám s rychlým přihlašováním. Také je možné uložit si celou databázi hesel i ovládací program uložit na USB flash disk.

 AKCE  Sticky Password má pro čtenáře Chipu speciální nabídku – doživotní licenci správce hesel se slevou 85 %. Časově neomezenou licenci Sticky Password Premium si můžete až do konce srpna pořídit na webové stránce www.stickypassword.cz/megasleva za 690 korun namísto běžných 4 590 korun.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows Vista-11 (32/64 bit)
  • Registrace do konce července 2022

Program existuje i ve verzi pro počítače Apple s macOS a pro mobilní telefony s iOS a Androidem.

Roční plnou verzi programu Sticky Password Premium v ceně 690 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních omezení včetně průběžných aktualizací, ovšem bez nároku na technickou podporu a upgrade na vyšší verzi. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce července 2022.

sti-01

K jednotlivým webovým uživatelským účtům lze uložit odkaz, přihlašovací jméno a rovněž i heslo, které si můžete vytvořit s pomocí vestavěného generátoru hesel. Na důvěryhodných zařízeních lze aktivovat i automatické přihlašování, abyste nemuseli hesla vypisovat či kopírovat. V prohlížečích se už žádná hesla ukládat nebudou.  | Zdroj: Sticky Password Premium

sti-02

Uložení tzv. identity vás ušetří opakovaného zadávání registračních údajů do různých registračních formulářů. V programu Sticky Password si přitom můžete uložit libovolný počet identit – pro různé uživatele a soukromé i pracovní účely. Automatické vyplňování formulářů sice nefunguje vždy stoprocentně, ale čas vám rozhodně ušetří. | Zdroj: Sticky Password Premium

sti-03

Hesla používáme především na webových stránkách, a tak se moc hodí, že Sticky Password podporuje ukládání, a hlavně automatické vyplňování přihlašovacích údajů snad ve všech dnes používaných internetových prohlížečích. Jejich přehled najdete v nastavení pod volbou „Podporované prohlížeče“. | Zdroj: Sticky Password Premium

Pro plnohodnotné použití programu Sticky Password je velmi důležitý uživatelský účet StickyAccount, prostřednictvím kterého můžete spravovat důvěryhodná zařízení, ve kterých používáte pro správu hesel a identit Sticky Password. Přihlásit se můžete na webu my.stickypassword.com, kde lze nejen spravovat používaná zařízení, ale například i aktivovat dvoufaktorové ověřování při prvním přihlášení nového zařízení. Přihlašovací údaje vašeho účtu StickyAccount použijete při instalaci Sticky Password do všech dalších zařízení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2022

Obsah: Všechna témata Chipu 07/2022


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení