Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

UpdateStar Premium 11

UpdateStar Premium 11

Program UpdateStar vám pomůže s instalací a aktualizací softwarové výbavy vašeho počítače, aniž byste museli na webu sami hledat nové verze aplikací. Plná verze - Chip 09/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pravidelná aktualizace instalovaného softwaru je důležitá nejen kvůli novým funkcím, ale především také kvůli opravám případných bezpečnostních mezer.

UpdateStar Premium Edition 11 rozpozná více než 1 746 000 druhů softwaru a umí vyhledat nejnovější aktualizace programů, instalovaných ve vašem počítači. UpdateStar se vám bude hodit i pokud svůj počítač teprve vybavujete novým softwarem. Výrobce programu totiž přichystal hned několik balíčků bezplatně použitelných aplikací, které si můžete prostřednictvím UpdateStar velmi snadno stáhnout a instalovat. Balíčky nabízejí soubor oblíbených aplikací pro zabezpečení počítače, práci na internetu, kancelářské aplikace i přehrávače multimédií. Vedle instalace a aktualizace programů umí UpdateStar také odstranit pozůstatky po již nepotřebných aplikacích. Vyhledá nepotřebné záznamy v registru Windows a nabídne jejich odstranění. Zároveň si můžete vytvořit zálohu registru, pokud by snad při odstraňování nepotřebných záznamů došlo k problémům.

Více se o používání programu dozvíte v rozsáhlém článku v tištěném časopisu.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Roční plná verze programu v ceně 900 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí včetně aktualizací, ovšem bez možnosti technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Pro vyhledání aktualizací softwaru klikněte na tlačítko »Aktualizace programů« v hlavním okně UpdateStar. Program vypíše zprávu o dostupnosti aktualizací a v levé dolní části okna také jejich seznam. Pro zjištění podrobností klikněte na tlačítko »Seznam programů«. V seznamu najdete přesnou specifikaci instalovaných a aktuálně dostupných verzí programů, společně s hodnocením bezpečnosti, popisem programu a hodnocením jeho oblíbenosti. Kliknutím na tlačítko »Download« otevřete v internetovém prohlížeči stránku s instalačním souborem ke stažení. UpdateStar vám pomůže také s rychlou instalací základní softwarové výbavy počítače. Přejděte na záložku »Import« a klikněte na tlačítko »Stáhnout balíčky UpdateStaru«. Na nově otevřené internetové stránce dostanete na výběr z připravených balíčků softwarové výbavy.

Pod značkou UpdateStar najdeme také řadu dalších užitečných softwarových produktů. Patří mezi ně například UpdateStar Drivers na automatickou aktualizaci ovladačů hardwaru, nebo programy UpdateStar Local Backup a UpdateStar Online Backup na zálohování důležitých dat do lokálních a cloudových úložišť. V rámci registrace plné verze programu UpdateStar pro čtenáře Chipu získáte rovněž slevu ve výši 5 dolarů na jakýkoli jiný software z portfolia výrobce.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení