Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Video Converter

Video Converter

WonderFox DVD Video Converter převádí a edituje filmy z YouTube, Facebooku i dalších zdrojů do dlouhé řady různých formátů, podle přednastavených profilů. Plná verze - Chip 06/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete si stahovat on-line videa a přehrávat si je v mobilu i bez připojení k internetu? Nebo vystřihnout reklamu z filmu? Video Converter vám pomůže.

V posledních letech se sice pro kódování videa používá jen několik hlavních formátů, to ale neznamená, že by si s těmito formáty poradila všechna zařízení, včetně chytrých televizí, smartphonů a tabletů nebo třeba herních konzolí. Často se také stává, že máte k dispozici video ve zbytečně velkém rozlišení s ohledem na displeje přehrávacího zařízení, takže by jen zbytečně zabíralo cenné místo v paměti mobilního zařízení. Za účelem konverze videa pro smartphony a tablety nabízí WonderFox DVD Video Converter desítky předvoleb pro konkrétní modely různých výrobců. Další užitečnou funkcí programu je stahování videí ze serveru YouTube, Vimeo, Facebook apod. a jejich konverze do zvoleného formátu – abyste si je mohli přehrávat kdykoli, i bez připojení k internetu. Kromě připravených předvoleb můžete parametry konverze upravovat ručně, vkládat do něj titulky nebo třeba odstřihnout nepotřebné části jako je začátek, konec nebo reklamy uprostřed filmu. Rovněž je možné použít několik filtrů jako je rozmazání, zaostření, odstranění šumu, barevná úprava, změna na starý film s přidáním škrábanců apod. Novinkami je export zvuku z videa do audioformátů MP3, AAC a WMA a modul Ringtone Studio pro přípravu vyzváněcích zvuků pro mobily. Program má velmi příjemné a přehledné uživatelské prostředí, díky využití výkonu grafických karet pracuje při převodech velmi rychle a výsledky jsou při použití přednastavených profilů brilantní.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 1 000 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Jednou z vítaných funkcí programu WonderFox DVD Video Converter je možnost stahování videí z YouTube a jejich konverze do zvoleného formátu. Stačí jen zkopírovat odkaz na video do okna vyvolaného tlačítkem »Download Video«. Pak pokračujte tlačítkem »Analyze«, zvolte si kvalitu videa a klikněte na »Download«. Pro konverzi videí je v programu připraveno několik desítek předvoleb nastavení, vhodných pro konkrétní zařízení různých výrobců. Po kliknutí na volbu »Settings« můžete sami detailně upravovat rozlišení, poměr stran, snímkovou frekvenci nebo datový tok videa i jeho zvukové stopy. Před konverzí je možné video v programu WonderFox DVD Video Converter upravit, například z něj vystřihnout nepotřebné části nebo oříznout jeho obraz a aplikovat na něj některý z dostupných efektů. Obraz můžete také otáčet a zrcadlit, to vše s okamžitým náhledem výsledku.

Přestože je používání filmových DVD na ústupu, mohou se vám hodit funkce, které WonderFox Video Converter pro práci s filmy na optických nosičích nabízí. Program si především poradí se všemi běžnými typy protikopírovacích ochran, takže vám umožní zálohovat i obsah DVD, u kterých se vám to běžným zkopírováním obsahu nepodaří. Rovněž si můžete vybrat jen určitou část obsahu DVD ke zkopírování a zbavit se různých přidaných bonusů a reklam. Díky použití nových kodeků je možné i dvouvrstvé DVD s 8 GB dat zkonvertovat do videosouboru o velikosti 1 GB beze ztráty kvality.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2018


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨