Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

WashAndGo 19

WashAndGo 19

Program WahAndGo je praktický nástroj pro rychlou a bezpečnou očistu počítače od nepotřebných souborů a pro snadné odstranění důvěrných dat vznikajících při surfování na internetu i další práci s počítačem. Plná verze - Chip 07/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Potřebujete snadno vymazat zbytky dočasných systémových souborů nebo opravit chyby v registrech? Vyzkoušejte osvědčený nástroj WashAndGo.

Plná verze programu WashAnadGo při každém spuštění provede sken počítače a vyhledá a odstraní pozůstatky po surfování na internetu: cache prohlížeče a soubory cookie, historii navštívených stránek a mnoho dalších důvěrných stop, které ukládají všechny oblíbené internetové prohlížeče. Program dále vyhledá a odstraní chybné záznamy v registrech Windows, nefunkční zástupce na pracovní ploše, nedostupné položky ve složce s nedávno otevřenými soubory a nefunkční položky v seznamu nainstalovaných aplikací (programů) v systému Windows. Prostřednictvím karty »Automation« navíc aplikace umožňuje nastavit si automatické čištění v pravidelných intervalech a to buď při každém spuštění počítače, jednou týdně nebo každý den v zadaný čas. Používání programu je navíc velmi bezpečné, protože nabízí odstranění jen těch položek, u kterých si je téměř 100% jist, že jsou zcela zbytečné a můžete je bezpečně a bez obav smazat. Pouze v případě, že by přeci jen mohlo dojít k problému a případné nestabilitě systému, vytvoří program bezpečnostní zálohu, která vám umožní zrušit všechny změny po dobu 7 dní po očistě počítače.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně cca 800 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ihned po spuštění provede WashAndGo kontrolu počítače a vyhledá pozůstatky po surfování na internetu a další stopy, které ukládají internetové prohlížeče. Program nalezne i chybné záznamy v registrech a další systémový „opdad“, vše pak snadno a rychle vymažete kliknutím na tlačítko »Clean«. Aby byla údržba efektivní, je potřeba ji provádět pravidelně. Doporučujeme vám tedy nastavit si na kartě »Automation« spouštění čištění v časovém intervalu, který vám bude nejlépe vyhovovat. Program se může automaticky spouštět buď při každém startu počítače, jednou týdně nebo každý den v zadaný čas. Na kartě »Tool & Helpers« najdete nástroj »FolderVisualizer« pro analýzu obsahu disku, pomocí nástroje »Erase files safely« bezpečně odstraníte vybrané soubory i celý obsah složek a klinutím na tlačítko »Remove unnecessary software« otevřete Ovládací panely se seznamem nainstalovaných programů a funkcí.

WashAndGo nabízí na kartě »Tool & Helpers« dva šikovné nástroje a tlačítko »Remove unnecessary software« pro rychlý přístup do Ovládacích panelů se seznamem nainstalovaných programů a funkcí. Šikovný nástroj pro analýzu obsahu disku »FolderVisualizer« spustíte kliknutím na tlačítko »Analyzin disk usage«. Nástroj ihned po svém spuštění prohledá všechny interní i připojené externí disky a nabídne analýzu obsahu disku podle typů souborů a seznam 100 největších souborů. Pomocí nástroje »Erase files safely« bezpečně odstraníte vybrané soubory resp. celý obsah vybraných složek. K dispozici je celkem šest různých metod smazání a následného přepisu místa na disku, kde byly odstraňované soubory uloženy. Samozřejmě platí, že čím bezpečnější metodu zvolíte, tím déle bude celý proces odstranění dat trvat. Zkušenější uživatelé pak mohou na kartě »Settings« upravit nastavení programu tak, aby očista počítače probíhala podle jejich požadavků.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨